Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Gyuri27 #106 üzenetére

    Én eddig ramot megdögleni csak szar lapban láttam, ami valamiért automatikusan túlfeszeli, vagy a gyári feszültség helyett mégse azt ad, mert szar a tápáramkör.
    Mondom ezt úgy, hogy jópárszáz GB ment már át a kezeim között.
    Márkás ramok nem véletlenül kapnak élettartam garit.
    A proci degradálódás tuning nélkül szintén hibás működésre vezethető vissza.
    Jelenleg is van kb 40-50 proci a gyűjteményemben, mindegyik köszöni jól van, és egyik sem fiatalabb 10 évnél :D

    Az a baj, most 70k körül legalja lappal procival rammal tudod csak összerakni a félkonfigot, aminél szintén lehet remegni a gari lejárta után, hogy mikor szarja össze magát, ha meg biztos ami biztos alapon a gari lejárta előtt eladnád majd lecserélem címszóval, akkor viszont pont mivel nem minőségi cuccosról van szó igencsak ár alatt bírsz majd tőle megválni.

    Szumma szummárum, a post írója a legjobban egy proci cserével járt volna, de ez sem rossz megoldás amit összerakott, de én biztos nem most csináltam volna meg a cserét. Az intel és a ddr4 árak a hegyekben (A ram már javul), emiatt az amd is kicsit magasabb áron van. Videókártyát sem a vga láz tavaly év elején tetőző árainál vettem meg. Inkább eladtam a GTX 1060 3gb karimat 125-ért használtan. Most 40 volt 2 hete egy, amit vettem.

    Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Új hozzászólás Aktív témák