Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz azbest #128 üzenetére

    A netes SIM kártyának is van telefonszáma, de kizárólag SMS fogadására alkalmas. Az SMS-t küldheti a szolgáltató, de emlékeim szerint már én is tudtam netes SIM kártyára SMS-t küldeni normál előfizetésről.

  • Zénó75

    tag

    válasz azbest #128 üzenetére

    Így van, T nél net&roll díjcsomagom van, van hozzá szám rendelve amit pl webes ügyfélszolin látok, de sem hívni nem lehet, sem hívást indítani róla.

    Vodánál szintén, illetve van kétféle osztrák kártyám azokról sem lehet gsm hívást indítani. A kifejezettem mobilinternet sim kártyákat jellemzően így adják a szolgáltatók.

    Ha lehetne róla számot hívni akkor sem érzem, hogy szükségem lenne rá. Legutóbb épp márciusban volt pár órás rendszeromlás a T-nél (gsm is), wifiről, másik mobilnetről a voip ilyenkor is működik, így hibátlanul tudtam használni.
    Az elmúlt 2,5 évben egyszer volt a skypnál kiesés( skype számom van bejövőre), szintén néhány órára.
    Meg egy ephone, de ott nem volt üzemzavar. Kimenő ilyenkor is ment a számommal (voipyo) csak hívni nem tudtak. Ha a három nagy szolgáltatónál ennyi lenne az össz kiesés összetennék a kezüket.

    De, hogy ne csak off legyek: Lafonera-m ha jól emlékszem 2006 óta van. Akkoriban jó volt, hogy elment az ember pl németországba és elég sok helyen lehetett hasznalni. ( ingyen ha az ember otthon is szórta cserébe a wifit), pl este skypon hazatelefonálni. Szal sztem akkoriban jó volt, ma 2-5 euróért vesz az ember egy 30 napos csak mobilnet kártyát és csókolom. Szvsz ezzel is elkéstek rendesen, de nem csak ők, az upc is.

    Www.fon.com

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák