Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cbalazs01

    csendes tag

    Sziasztok !

    Vettem egy Logitech G933 - as típusú fejhallgatót a Logitech - oldalán keresztül. 2 hét után meghalt. Természetesen van rá 2 év garancia.

    Elküldtem a terméket a Fixithez kaptam egy emailt - hogy nem tudják megjavítani a terméket, mert nincs /nem is lesz/ alkatrész a termékhez ezért a következő termékeket választhatom:

    1. Logitech Wireless Gaming Headset G930 (PN: 981-000550) + Logitech Wireless Mouse M705 Silver (PN: 910-001950)
    2. Logitech G19 Gaming Keyboard (PN: 920-000970) + Logitech Wireless Mouse M705 Silver (PN: 910-001950).

    Bizonyos problémák miatt az 1 es pont nem tetszett, mert a füles elég érdekesen van összerakva és törik a 4 csavarnál ami tartja a füles részét. Egerem már van egy Logitech G502 személyében.

    A 2 pontnál meg van egy Logitech G19s billentyűzetem is. Igaz nem használom, de majd eladom.

    Megkértem email ben a Fixitet, hogy küldjék vissza a hibás terméket. Ami megtörtént.

    Felvettem a Fixit kérésére a kapcsolatot a Logitech - el. Szóval most ott tartok, hogy a Logitech kb. nem hazudok de a 10 edik fényképet kellett küldenem az adott termékről. Kérdésem a következő. Mint gyártó cég miért nem tud elfogadni egy hivatalos magyarországi szerviz igazolást, hogy a termék javíthatatlan. És miért kell fényképet küldenem az adott termékről. Ilyen esetben szerintem elég lenne az adott igazolás, hogy a termék javíthatatlan.

    Ha valaki a Logitech - től vesz valamit számoljon ezekkel a következményekkel is, hogy milyen tortúrát kell csinálni, ha nem tudják megjavítani az adott terméket. Most ott tartok, hogy 2-3 nap az elbírálási idő és még az is kiderülhet, hogy a 2 évig garanciás termékemet nem fogják megjavítani.

    Szóval most várok és bízom abban, hogy elfogadják a garanciális kérvényemet.

    Alaplap neve: Gigabyte Z590 Aorus Ultra / CPU típusa: Intel Core i5-10600KF / CPU Hűtő: Be quiet Dark Rock 4 / Memória: 32 GB. Kingston Fury Renegade KF3600C16D4/8GX / VGA: XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition / Billentyűzet: Logitech G910 / Egér: Logitech G903 / Füles: Logitech G935 Artemis Spectrum /

Új hozzászólás Aktív témák