Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz Morden24 #34 üzenetére

    errol szol a sztrajk... ha nem veszed eszre, nem okoz kellemetlenseget, akkor olyan mintha nem is lenne, es akkor ugyanugy szarsz ra mi van veluk. Fel evvel ezelottig 7 evet huztam le Pesten. Volt mar par BKV sztrajk, ahol volt elegseges szolgaltatas. Nem is ertek el vele gyakorlatilag semmit, valahogy nem allt a kozvelemeny sem mellejuk...

    Anglia, karacsony. Mit csinal BA a cabin crew leepitesek miatt? Sztrajkol. Mert ezt eszreveszik. (jo persze a kozvelemeny nem tamogatta oket, mert nem volt 100%-os alapjuk.)

    "Hát könyörgöm, ha valaki látványosan telibe köpi az én életemet és igényeimet, akkor ne lepődjön meg, ha én is megteszem vele."

    Majd valamikor felnyilik a szemed, es rajossz, hogy a BKV vezetoseg altal ellopott penz a te penzed is volt. Nem volt rendes tomegkozlekedes akkor sem, megsem lattam ilyen felhaborodasokat akkor a bkv vezetoi ellen... nem votl hergeles a media reszerol kussban is maradt mindenki

    Pedig az ilyen ugyek miatt nem indul hidegben a bkv buszok fele, az ilyen ugyek miatt nincs penz normalis minosegu buszokra, emiatt van a buszok belso tengelyen tukorsimara kopott gumi (mellesleg ki a hibas, ha a sofor a jeges lejton nem birja megfogni a buszt a fos allapotu gumik miatt? Ja. hogy neki ki kellett vinnie a buszt mindenkeppen kulonben kirugtak?)

    tudom egy kis empatia kene ahhoz, hogy tullepj a teged ert aktualis serelmen es rajojj, hogy nem ellened van a dolog, hanem erted is. De amig az emberek hozzaallasa ilyen, es nem allnak ki a soforok mellett, addig tenyleg ertelmetlen a sztarjk, mert semmi nem fog valtozni. Ha meg ugysem valtozik semmi, akkor ne csinaljunk semmit, inkabb turjuk ahogy meg melyebbre sulyed az orszag. Igazad van, ez a helyes hozzaallas.

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák