Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz Bocha #25 üzenetére

    nem szeretek ilyenekbe belefolyni, de nem erzem egyaltalan jogosnak a felhaborodasodat. Nem tobb penzt akarnak. Azt akarjak, hogy legalabb ne csokkenjen (bar biztos kepben vagy ha ennyire kifejlett velemenyed van a dologrol, de megvontak toluk az etkezesi utalvanyokat, nincs ra penz felkialtassal, ugye erzed, hogy ez a milliardos sikkasztasok utan kicsit gyenge indok...)

    Masreszt, persze lehet itt mindenre hivatkozni, hogy hu de kibasznak masokkal, de nezzetek mar korul? Szetlopjak az egesz orszagot, kihasznalnak mindenkit (buszsofort, tanitot, tanart, orvost, peket, mindenkit). Es mit csinaltok? Turtok... Mit csinaltok, ha valaki valtoztatni akar, vagy felszolal a szitu ellen? Mert forumokon hoborogni, azt mindenki tud ha nem ugy mennek a dolgok ahogy kene... bkv-t szidni, mav-ot szidni, egeszsegugyet szidni, kormanyt szidni azt mindenki tud. De felallni a billentyuzet mellol, azt nem. Ha megkerdezed en mit tettem? Szivesen megmondom... felalltam es megfogadtam Ferink tanacsat. De ha ilyenek maradnak a korulmenyek egyhamar vissza se nezek.

    Tudod mi jellemzi ezt a topikot a legjobban? Ez:

    "Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelően gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.

    Az első kondér alatt vígan lobog a tűz, a kondér mellett egy tábla:
    NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel:
    - Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.

    A következő kondér is mintaszerű, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos őr áll.
    - Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni,
    az őr a géppisztollyal visszakényszeríti.

    A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:
    - Nem látom az őrséget, és tábla sincs.
    - Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza."

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • pee13

    senior tag

    válasz Bocha #25 üzenetére

    Bagóért dolgozik mondjuk anyám.
    Végre talált valami melót, mert úgy rúgták ki az állásából, hogy egyik nap odament a főnök, Andika, leépítés van, ki vagy rúgva.

    Szóval külkereskedelmi főiskolával, német felsőfokú nyelvvizsga, tárgyalókészséggel, francia felsőfokkal, angol középpel, és egy elvégzett business tanfolyammal éppen 64,2k nettóért fordít weboldalakat kompletten németre, és üzemelteti az oldalt.

    Ehhez képest szerintem a sofőrök és a tanárok rohadt jól el vannak eresztve.

    "I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

Új hozzászólás Aktív témák