Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    válasz Victoryus #19 üzenetére

    Előbb utóbb szerintem minden, informatikával foglalkozó jőérzésű ember eljut arra a szintre, hogy megvegye a számára megfelelő célgépet. S amikor rájön, hogy nem létezik olyan, ahogy mindenre jó, akkor elkezd alternatívákat keresni.

    Én sokáig használtam Notebookot, mert nem volt megállapodott életem. Most hogy lett, eladtam s összeraktam egy asztali gépet. De csakhamar rá kellett jönnöm, hogy azt nem tudom magammal vinni, ha mondjuk elutazunk valahova párommal... Így lett táblagép. És most valahogy, hogy sokszor párom szüleinél vagyunk, kezd bevillanni, hogy a tablet nem túl funkcionális programozáshoz. Az asztali gépet nem jó cipelni és sajnos van egy olyan háklim, hogy nem szeretem más gépét használni. Akkor se ha megengedi. Szóval így megint előtört belőlem, hogy kellene egy notebook.

    Mivel válogatós vagyok ezen a téren (is). Ugyanis az M90 felállított egy mércét... Így még keresgélek. Sajnos ennek a mércének a felsorolt gyártók (a nem venném lista), nem felelnek meg. A másik lista darabjai, olyan árszintet ütnek meg, amit megint csak nem vennék meg...

    Így egyenlőre maradok párom FuSi notebookjánál, amit amúgy szívből utálok... És a listából is kimaradt, mert még szóra se méltó :DDD

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák