Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz rt06 #63 üzenetére

    Akkor most egy kis tükörválasz, meglátod nekem meg mivel van a bajom.

    Az értelmes probléma felvetés az olyan témában jár, amiben megcsillan az értelem. Ez tipikusan csont téma amit kivernek az embereknek, örüljenek, itt bizony foglalkozunk mindennel, ügyik vagyunk. Muhaha. Tálaltam a gondom, neked nem tetszik, hogy ezt látom, fogás nincs, így jön a flegma és tapírozás. Szokásos.

    A "vagytok" kedves, nem tudom melyik konkrét csoportra gondoltál (ja de), nekem épp úgy marha uncsi azt látni, hogy repkednek azok a megmagyarázó szövegek válaszként ( már ha tiszteltetik rá) amiket azok találtak ki, akik magát a problémaforrást összehozták. Ez így heavy szopóág és szintén dög uncsi. Vagyis uncsik vagytok, khm, ugye.

    Nyilván ha valaki nekiáll a másikat szapulni, mert túl *tard elfogadni a másik igazát legalább részben az közel-távol sem troll, hiszen ő hamarabb kiáltotta a farkast, így ő már csak bárány lehet. Nyilván, hiszen ez csak így lehet. Ez meg a hentes számára jó üzlet, gondolj bele, a hozzád hasonlókból lesz legalább 4-5 paprikás, nyamika.

    Na akkor ez így kb. egy szintre sikerült a tieddel, remélem tetszik. Részemről topik vége, utálom mikor Végtelen történetbe rángatna valaki, aminek a vége modizgatás.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák