Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    Én azon fogtam a fejem ezzel az esettel kapcsolatos cikket olvasva, hogy azt írták, számítógépes játékkal tanult meg lőni. Hát ekkora marhaságokat kitalálni, mivel körülbelül az fps-nek és a valódi lövészetnek annyi köze van egymáshoz, mint a virtuális szexnek a valódihoz. Nem is kell mondanom, hogy aki játszott cs-vel, vagy coddal, egész más egérrel célozni, mint a valóságban egy 5 kilós gépfegyvert emelgetni. Aki csak gépen játszott, valószínűleg egy igazi fegyvert mégcsak kibiztosítani sem tud. Szóval igen valószínűtlennek tartom, hogy addig a napig csak cs-zett, majd reggel a sarki közértben megvette a cuccot, és mondjuk egy tárcserét minden probléma nélkül tudott megcsinálni.
    Inkább arról kéne elgondolkozni, honnan jutott egyáltalán fegyverhez, illetve milyen családi körülmények között nevelkedett.
    Azt vettem észre, hogy manapság egyre több a felelőtlen szülő. Sokan egész nap dolgoznak, este fáradtan nem foglalkoznak a gyerekkel. Sokszor van olyan eset, hogy a szülő jön be a patikába a gyerekkel, miközben anyuka váltja ki a gyógyszert, a gyerek unatkozik, elkezd randalírozni, de anyuka nem szól rá. Hát én kaptam volna egy jó nagy fülest, ha így viselkedtem volna. Kamaszkorban még jobban le vannak szarva, és aki nem tudja a családi gondokat szocializálódással pótolni, annak nagyon nagy problémái lesznek. Persze amikor megtörténik a baj, "Pistike szerény, visszahúzódó fiú volt" természetesen semmit nem tudtak róla, sosem beszélték meg a problémákat. Egyre több az ilyen család, szóval ezzel kellene valamit kezdeni, mert óriási problémák lesznek.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák