Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solti

    senior tag

    Azért ez már kezd nagyon gáz lenni, azt akarják hogy elhúzzon a Digi, vagy mi van?

  • solti

    senior tag

    Én nem istenítem a Digit, de nekem messze ez jön be a legjobban, pedig voltam a többinél is. Mikor digim lett, akkor még utp+coax jött be, atomstabil volt. Azóta lecserélték optikára, még jobb lett. Gigás net, sok és jóminőségű tv csatorna (meg telefon, de az nem érdekel). Az eszközt bridgeként használom, teljesen jó így. A havi 6ezer nagyon barátságos.

    UPC is jó volt, de azért ott sokszor volt probléma a dnssel, és külső dns használata azért lassabb böngészést eredményez. Médiakártyám volt, a tv jó volt, elégedett voltam vele. Az ár elfogadható volt, de nem olyan olcsó mint a Digi.

    Telekom átverte. anyámékat, és idő előtt migrálta őket dvb-c-ről szutyok IPTVre, még extra eszközt is vetettek velük. A net mindig lassú volt, a jelszintek szarok voltak, de Tt nem érdekelte, a minimumok megvoltak... Az stb borzadály, a képminőség csapnivaló. Most más cimen lakik, más eszközök : a sagemcomn HGWn nem lehet kikapcsolni az AP isolationt, úgyhogy kellett saját eszköz mellé. Így ott van egx rakáson a hgw, a router és az stb. Remek kábelerdő... A szolgáltatás egyébként stabil, a net is rendben van. Az ár a rohadt drága kategória, Magenta1gyel lehetett jóárasítani, de ez véletlen, hogy pont jól jött ki.

    Szóval nem örülök, ha számomra MINDEN szinten legoptimálisabb szolgáltatót csesztetik, főleg, hogy én is belelátok politikát. (amúgy érdekes, hogy pl a csiki sör lehet a jó, míg a digi a rossz a román cégek közül, holott mindkettő magyar kötődésű ha jól tudom...)

Új hozzászólás Aktív témák