Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Jim Tonic #109 üzenetére

    én kérek elnézést. igazad van. túl van árazva, drága, nem tud semmit, gány, szériahibás tarts másképp. így remélem megfelel. extra pontért tegyek be egy kő és egy iphone képet ahol pipák vannak meg minden? légyszi... szeretném. nagyn.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Jim Tonic #109 üzenetére

    egyébként mit vársz szakmai hozzáállásnak? ár érték arány? arra akartam rávilágítani hogy hol és kinek?

    itthon luxuscikknek van kikiáltva, elit tinik és kapuzárási pánik küszöbén toporzékoló üzletemberek játékszerének. volt szerencsém több szerencsésebb országban megfordulni, japán, usa, itt egyértelműen tucattermék volt, amit egy normálisabban kereső ember röhögve engedhet meg magának, és még hitelt se kell felvegyen, de a német francia angol régióban is rohadt sokat láttam, oroszokról nem is beszélve, moszkvában annyian rohangáltak iphone-al hogy mást szinte alig láttam a környezetemben, a cégnél pedig gizike a portás lány is macbookon blogolt két kapunyitás között. persze vannak ezekben az országokban is olyanok akik nem engedhetik meg maguknak, ez tény.

    itthon tényleg gáz az ár érték aránya, de ez nem az apple hozzáállása vagy marketingének az oka. semmi közük ehhez. ha itthon is 2000 ajrót lehetne havonta keresni átlagosan, akkor itt se lenne probléma... én ezért utálom amikor egy gyártót azért fikázunk mert itthon drága. mindenhol drága, csak máshol kicsit más az életszinvonal. ennyi. a ferrari is ár érték arányban szar, ahogy a lexus is, mégse fikázzák.

    megint más aki ezzel dolgozik is, fotós, videós, dj, studiója van, stb stb stb... de tudom ez se szakmai meg nem is vicces. majd legközelebb jobban igyekszek :R

Új hozzászólás Aktív témák