Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Én személy szerint örülök, hogy ennyire gyerek cipőben jár az egész és ilyen gyér rá a játékkínálat és nagyon remélem (és ez elég valószínű), hogy ez nem fog jelentősen változni. Ugyanis szerintem teljesen felesleges egy újabb konzol, nappaliba szánt játékgép, már így is túl sok platform van. Én megértem a Valve -ot, hogy próbál előre menekülni, de én azt látam az egész iparágban, hogy mindenki be van szarva az Androiodos indie/casual játékos hordáktól, szerintem nem kéne ennyire beszarni. Én a telefonokon, táblákon való játszadozást a mai napig egy komolytalan/igénytelen dolognak tartom, számomra ez max arra jó, ha éppen rohadtul unatkozom mondjuk vonatra/repülőre vagy bármire várva vagy utazás alatt akkor elüssem az időt. Ne hogy már ezt hasonlítsuk össze, egy komoly rendszerrel, ami tartalmaz egy komoly pc-t és/vagy konzolt, nagy képernyőt, jó minőségű hangrendszert.
    Szerintem mindennek meg lesz a maga helye az androidos/ios -es vagy bármilyen mobil fronton való játszadozás szerintem nem fog a komoly, akár AAA-s játékokat felvonultató piacok rovására menni (ide értem a pc-s, x box one és ps4 címeket), hanem a két dolog együtt fog élni egymás mellett, mert hogy mindenkinek észre kéne már venni, hogy multi screen világban élünk.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz Jim Tonic #55 üzenetére

    Leírtam. :)

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák