Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz floatr #108 üzenetére

    Dualbootos konfigom van, az adatlapomnál. Amit mondtam -és ezzel a végeláthatatlan lavinát indítottam- hogy nem bánnám, ha teljesen szét lehetne választani a játszós éa a melós OS-t.

    Mivel gyakorlatilag ha munka van, akkor nem játszom, illetve fordítva: ha játszom, akkor nem fogok 5 percenként húzni egy vonalat Corelbe... így annnnnyira kib*szottul nem érdekel a boot idő, hogy az elképesztő. :P Mellesleg a modernebb deszkákon elég gyors a post, sokmindent az OS-re bíz, tehát a 20 sec nálam 10 alatt van, linuxal még kevesebb. Gakarolatilag ha elindítom bekapcs után a böngészőt, még a routerre, netre kell várni pár sec-t... (nem parsec.) :D

    Akinek van sok pénze két zúzósabb konfigra, az tegye azt, akinek nem tetszik a dualboot, az rakja virtualizálva, mittudomén, igazán lesz*rom. Annyit írtam, hogy nekem tetszene így, ebből miért kell mindenkinek boncolgatni, hogy a dualboot miért rossz nekem azt nem értem. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák