Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    spotify svédeknél eléggé népeszerű, SE meg svéd gyártó. mellesleg az iphonehoz is lehet spotifyt társítani.

    Magyarországon egy ilyen szolgáltatás felesleges (az üres hordozóba van építve a jogdíj).

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Forchalad #8 üzenetére

    havi 100 korona kb 2500+-200 forint. ennyi a havi előfizetése. szerintem nem vészes, magyar viszonyok között sem. vö egy tv előfizetéssel.

    nekünk még nincs, de előbb ki szeretnénk próbálni, az meg egyenlőre bajos (a probléma: család, 2-4gép, mp3lejátszó, winMe alapú telefon).

    a youtube azért finoman szólva se elegáns megoldás, meg minden ott sincs fent. a minőség pedig eléggé változó.

    nem a mentalitás más, a jogi szabályozás:)

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    nem kell feltétlen steamelni, de kell hozzá app, úgy tudja ellenőrizni a program, hogy még aktív e az előfizetés. max 30 naponta egyszer ezért online kell lennie, de van neki offline módja. támogatott telefonokhoz ajánlják, hogy wlant használja az ember áttöltögetni a számokat. a támogatás emiatt is kell, a programmal ellenőrzik a jogosultságot. szerintem ez nem tökéletes megoldás, de nagyon jobb ötletem nincs a megvalósításra (az időkorlátos mp3mat újra át kéne tölteni, és a rendszerek egy része nem is támogatja... több idő lenne, mint egy egyszerű bejelentkezés havonta. a zárt rendszer meg többször is bukott). meg persze ha mp3 kell, a shopból még mindig megvehető.

    azért azt megjegyezném, hogy szerintem a módszer még mindig ezerszer jobb, mint pl a nokia 5510es meg pár Sony mp3lejátszó átkódolgatós sajátformátumos megoldása, a nulla szoftvertámogatással, az ultrabugos programokkal és a horror átkódolási időkkel (az 5510essel kb annyi idő volt átkódolni és átmásolni egy albumot, mint kazettán átvenni, ha nem több).

    ami viszont jó, hogy eszméletlen mennyiségű zene van fent. újabbak is, régiek is, általában minimum használható mp3 minőségben (pár rétegbakelit amúgy se szeretzhető be sehonnan 128/160 fölött, egy jól tömörített 320 meg az emberek nagyrészének elég... nem mindenkinek, de ez nem elsősorban audiofileknek lett kitalálva).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák