Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz ricsi99 #87 üzenetére

    Szedjük szét a dolgokat:
    Itt, a PH-n, ha régi, főleg ismerős arctól veszek valamit, előre utalok. Így van ez az olyan webshopokkal is, (magyar) amikkel szintén pozitív a tapasztalatom.

    A másik oldal, amikor ugye nem. :D. Evidens, hogy 2k-s cuccot nem utánvétezek, mert egyszerűen nem éri meg. Igen, elkönyvelem, hogy messze van, necces, nem ismerem az eladót, inkább elengedem. Nincs ezzel szerintem semmi probléma. Mindkét félnek joga van ehhez.

    Ha olyan online boltból vásárolok, ahol eleve nem is opció az utánvét, az nekem több mint gyanús. :D. Külföldi boltok esetében, szerintem aki valamit is ad magára, az kapásból felajánlja a fizetési módok közt a paypal-t. Nekem annyi elég, volt már ügyem, én még abból szarul soha nem jöttem ki. Igen, a paypal miatt.
    Szintén evidens számomra, hogy ismeretlennek előre sem itt, sem máshol soha nem utalok. Ha tehetem, elmegyek, megnézem. Nyilván nem opció, ha ez tőlem oda-vissza 800 km-re van. ezért is szűrök már a kereséskor olyan helységekre, amik szóba jöhetnek, ha mindenképpen ragaszkodok a személyes átvételhez. Én magam is, ha eladok valamit, az opciók közt elsőnek szoktam javasolni a személyes átvételt. Én is sokkal nyugodtabb vagyok, hogy a tag megnézte, látja, hogy minden ok. Mert bizony szállítás közben is lehetnek anomáliák, még akkor is, ha fizikai sérülést nem találsz.

Új hozzászólás Aktív témák