Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz callmeakos #38 üzenetére

    Lumia 1020 vs Honami??? :D Úgy tűnik, mintha konkurencia lenne, de sztem egyáltalán nem azok. Már magába az OP rendszer miatt. Sok az Android fan, ezért lesz.rják a Lumia fotós képességét. A másik, nézd csak meg a méreteket... a Lumia egyedül a kamerájával lehet kiemelkedő, a többivel elbújhat. Úgyhogy szerintem egyértelmű azt állítani, h a Sony odalapít a Lumiának mind minőségben, mind esztétikailag. Egyébként szeretem a nokiákat, de én nem hasonlítanám össze őket így. Egy Zoom Vs Honami, na, ez inkább.

    Egyébként szerintem nagyon jó ez a ZU, de nekem nagy.. túl nagy. Az 5"-t is alig érem át, mobilozni meg nem 2 kézzel fogok. A zsebről nem is beszélve...Egyébként megszokhattuk már, h a népnek semmi nem jó, bár hiába szeretem a Sonyt, be kell vallani, h megcsinálhatta volna jobbra azt a kamot :S Már ha LED-et nem pakol bele, és 8MP-es, legalább olyan képeket csinálni. Nem mondom h számomra annyira nagyon borzasztó, de láttunk már jobban is a műhelyéből. Remélem a Honamit nem szúrják el :S

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák