Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Bozek #1575 üzenetére

    Jó, akkor már nemcsak hazug, hanem vak is vagyok...

    Értő olvasás plz, nagyon nem ezt írtam le, ne akard már szokásos troll szintre levinni a dolgokat.

    Objektívnek lenni nehéz, tudom. De megy az, nagy levegő, beismerés, hogy igen, emberek vagyunk mindenféle szempontból és hát nem vagyunk tökéletesek és a döntéseink sem. Csak nézz be 1-2 notis topikban, a saját/tesztgépeket is válogatás nélkül elküldöm a francba ha valami megérdemli. Az sem érdekel ha a forgalmazó akar kirúgatni, volt rá példa nem egyszer. Ha valami nem jó akkor nem jó. Ez van.

    Egyébként meg ha nem tetszik, akkor add el, ennyire egyszerű.

    Nem elásni akarom a problémát hanem megoldani. Laptopom már nincs ezt már sikerült elérni a csereberékkel néhány év alatt, de ott szabadon azt tesztelek kb. amit akarok. Telót sajnos nem. Ha neked belefér, hogy cserélgesd a telókat és pakolj rá havi szinten x pénzt, okay. Ha neked belefér, hogy egy negyed ennyibe kerülő telefon is gagyára veri sebességben néha, okay. Én nem ilyen vagyok, én szeretnék a pénzemért kapni valamit, tudom-tudom, fogyasztói társadalom van és kuss a nevem. Szomorú.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák