Új hozzászólás Aktív témák

  • radesz

    csendes tag

    Kedves Közönség!

    már második éve boldog tulaja vagyok a típusnak, de már 1-2hónapja elkezdett rendetlenkedni. a tünetek a következők:
    - hívás indítás/fogadás után egyből elsötétül a képernyő és nem is jön vissza, ha elveszem az arcomtól. csak úgy jön vissza, ha legalább háromszor megnyomom a bekapcsoló gombot.ha hívás indítás/fogadás előtt rá tudok nyomni a kihangosításra, akkor látom a képernyőt
    - rendszertelenül előfordul, hogy hívás közben nem hallom a másik felet, de ő hall engem. ha ki tudom hangosítani a hívást, akkor hallom a túloldalt, de ha ez nem jön össze, akkor talán 2-3 újrahívás után hallom a másik felet
    - mikor le akarom tenni a hívást, akkor legalább 3-4szer meg kell nyomnom a bekapcsoló gombot mire bontja a vonalat és ekkor jön vissza a kép is
    - a fentieken túl még annyi, hogy jobban melegszik mint régebben. kis terhelés mellett is már forró a hátlap(nincs rajta tok)

    Szerintetek mi lehet a fenti problémák oka? nem buherált a teló. független, gyári 6.0.1 android, D5803

    esetleg egy újra telepítés segíthet a fenti problémák megoldásában(gondolom a melegedésen ez nem változtatna)?

    segítségeket, tanácsokat előre is köszönöm!!!

Új hozzászólás Aktív témák