Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli510

    újonc

    Üdv mindenkinek.Idén április óta használok egy ilyen telót,a sima z-ről váltottam,mert az nagy volt.Nagyon megbántam a cserét.Vadonat újonnan a t-től lett vásárolva.Nem fikázni akarom a készüléket,távol álljon tőlem,de ime a hiba lista,ami minden android verziónál ugyan úgy meg volt,van.A kijelző bal szélén,néha nem érzékel.Néha "magától" müködik a kijelzö,makulátlanul tiszta állapotban is.A hálózatot eldobálja.Ha a mobil adatforgalmat használom,és jön egy hívás,utána az már nem müködik,csak újrainditás után.Néha,bejövö hivásnál,nem tudom azt fogadni,mert a kijelzö nem kapcsol be,viszon a hívást jelzi.Néha a folyamatban lévö hivást nem tudom megszakitani,meg kell várjam,hogy a másik fél tegye meg.És most a legújabb hiba,a fökapcsoló gomb nyomáspontja "vándorol", érzhetöen gyengült is,nem kicsit.A teló mókolva,berhelve soha nem volt,viz soha nem érte,leejtve sem volt,semmiféle fizikai behatás nem érte,csak play-es alkalmazások mentek rá,abbol is csak pár alap dolog.Szerintetek,mit lehet ezzel kezdeni?Mert maximálisan megbizhatatlannak tartom ebben az állapotban.Pcc-vel többször volt frissitve,javitva,gyári beállitások elötte,utána is megvoltak.Tanácsokat köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák