Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz somogyib #46 üzenetére

    megnyugtató, hogy van aki tud gondolkodni is...

    kinézetre valóban jobban mutat a káva nélküli készülék, de fotózásnál és videózásnál (főleg egykezes módban, amikor a hüvelykujjad a szélesnek titulált káván van és mondjuk videózol) nagyon hasznos tud lenni

    engem a káva kérdés egyáltalán nem zavar, szerintem ez ízlés kérdése
    viszont nagy pluszpont továbbra is a sonynak a dedikált kameragomb megléte és életben tartása, mert ez még egy olyan pont ami kiemeli a többi csúcsmodell közül. a kijelző tapogatós fotózásnál ugyaisi kevés idétlenebb dolog lézetik

    a kamera szoftveren viszont már régóta javíthatna a sony
    alap lenne a RAW, alap lenne a teljes manuális setting ha már azt az utat választják, hogy nem hegyeznek rá az automata módra (sajnos az automata képek csapnivalók, viszont manualban előre beállítva szép képeket lehet lőni velük, ugyanakkor fájdalmas tény hogy egy iPhone vagy egy note szebb képeket készít az összehasonlító tesztek alapján)

    plusz van a sonynak ennél jobb érzékelője is a piacon, nekem inkább annak bevetése hiányzik még

    ettől még kiváló készülék szerintem, bár nem érzem nagyon hogy a Z5 prémiumot cserélni kellene, mert csak a snapi835 ami változás van, ugyanakkor a 810 is hibátlanul teszi a dolgát

    a garanciaidő miatt lesz csak váltás

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák