Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Mamuska #77 üzenetére

    Igen, csak akik megveszik ezeket, azoknak nincs alternativaja mobilban. Ezt nem ertem a Sonynal. Persze ma egy ujsagiro mobillal fotoz es videoz, ok iPhone-nal. De felprofi szinttol es felfele szoba se johetnek.
    A telora visszaterve. Szerintem jol arazott. 210-ert nem tartom draganak. A kamera mintafelvetelei nekem nem tetszik, de majd nezek meg rola sample-t.

    SkyLine3000, igen ez gaz. Plane a Sonytol (es Apple-tol). Egy 15-20 ezres BT-s fulest adhattak volna mintanak, hogy az ember rakapjon az izere es kesobb esetleg valami komolyabbat vegyen.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Mamuska #190 üzenetére

    "Már 2015-ben sem volt benne a Top 10-ben a Sony, és azóta romlott a helyzet. "

    Jogos!

    "miért nem szabadulnak meg ettől az üzletágtól?"

    Én azért sajnálnám ha eltűnnének a Sonyk a telefónia világából, én még a SE időben nagy szerelmese voltam a márkának, inkább az lenne a jó ha végre összeszednék magukat, de erre sajnos nem sok esélyt látok.

    Egyébként itt a fórumon is sokan vannak, akik pl ezt a szögletes formát kifejezetten szeretik és még vennének is, de rengeteg dolog tántorítja el őket egy újabb modell vásárlásától, inkább választanak más márkák közül.

    zozzo72

    Az S8-nak és a Note8-nak is elég jellegzetes formája van, így nehezen téveszthető össze egy J-szériás modellel. :))

    xz2

    Rendben, tegyük fel, hogy félreértettem. A magyar mentali[/Btást nagyon sok esetben lehet jellemezni, nagyon sok témában lehet azt mondani, hogy ez tipikus magyar hozzáállás. Ha viszont ez ebben a témában lenne igaz, akkor az úgy nézne ki, hogy itthon a top selling telefonok '17 Q4-ben mondjuk (a típusoknál most a hasamra ütök, ami épp eszembe jut) az Apple iPhone X, a Samsung Galaxy S8, a Huawei Mate10 Pro és legyen még esetleg két valamilyen Xiaomi modell lenne. Legyen ez a magyar. Ezzel szemben viszont a globál top5-ben minimum egy márkát ki kellene szorítania a Sonynak ahhoz, hogy kijelenthessük, hogy csak a magyaroknak nem kell a Sony és ahelyett, hogy ezt a márkát választanák, inkább valamilyen kedvezőbb árú kínai modellt vásárolnak. Viszont ez sajnos csak egy alternatív világ, a valóság az, amit az előző hsz-ben írtak, a Sony sajnos a top 10-ben sincs benne globálisan.

    [ Szerkesztve ]

  • #96302336

    törölt tag

    válasz Mamuska #320 üzenetére

    Köszi, így érthető. Ezt valahogy nem találtam meg... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák