Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz #16820480 #473 üzenetére

    A hadiflottákban minden esetben csakis egy zászlóshajó van, de ezen ne vesszünk össze! :N Szerettem volna megúszni 50000-ből a telefoncserét, az előzőt sajtótájékoztatón adta a Sony a távozáskor szokásos ajándékszatyorban. A következő évben nyakpántos Bluetooth fülhallgató volt benne. Azóta semmi említésre méltó, ők is spórolósra vették a figurát.
    XZ2 Compactot akartam venni a mérete miatt, egy szuper vételről lemaradtam július elején. Mauser nevű fórumtársunk 35000 forintért hirdette úgy, hogy két hét pénzvisszafizetési garanciát vállalt! Feltettem hirdetést, hogy olyat keresek, nulla eredménnyel. Aztán elkezdtem nézegetni a lehetséges alternatívákat, az Xperia 5 tetszett legjobban. Összejött. :K
    Pár napig fontolgattam, hogy eszek egy szürkeimportosat, de letettem róla, nekem nem ér annyit egy nyavalyás telefon, még a 70000-et is sokalltam, de beleszerettem, hogy a fene enné meg! ;)

    Dolgoztam-e nagy cégnél? Attól függ, mit nevezünk nagynak. Akármekkorát, mindenképpen nagyon régen volt, még a mobilkorszak előtt.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák