Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz Bozek #907 üzenetére

    Remek! [link]
    Lehet, hogy majd kipróbálom, kíváncsi vagyok, hogy a Wi-Fi telefon mód benne van-e. :F

    Nem szokásom nagyon lemeríteni a telóimat, de tegnap egészen lementem 14% a képen is látható, hogy 7 óra kijelző idő jött össze. 15% -ra van állítva a stamina mód. 15%-nál 6.55 óra volt. Úgy számolom, hogyha okosan használja az ember a készüléket, akkor óránként kb. 15% esik az akkumulátor töltöttsége. Ideális esetben ettől lehet kevesebb is, de aki nem állítja be a készülékét, és folyamatosan szinkronizált minden mindennel, annak 20-25% csökkenés óránként.
    Én úgy kezdem a készülék belakását, hogy egyből tiltom a Chromot, google képnézegetőt, a felhőjét, duo meg más egyéb számomra fölösleges alkalmazásokat. Helyettük pl. Opera böngészőt, Sony saját media alkalmazását, Dropbox használok fájlkezelőböl, lényege, hogy én szabályzom az interneten elérését.
    Tudom ahány ember annyiféle igény és szokás, nem követendő példa, csak szerettem volna bemutatni, hogy benne van 7 óra kijelző idő is az akkumulátorba.

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák