Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    Sziasztok,
    Csak, hogy egy ellenvélemény is legyen:
    Egy hete használom a telót és összességében inkább pozitív. Xperia XZ2 Compact-ról váltottam, amihez azért nehéz hasonlítani, mert annak az utóbbi időben elég sok üzemhibája volt, ezért kényszerből jött a váltás.
    Nekem sem tetszett elsőre ez a skinny forma, de tényleg jobban kézre áll és elviselhető egy kézzel kezelni. Hiába nincsen nagy különbség, csak 1-2 miliméter, de mégis sokkal jobb mint egy Mi Note 10 (azt is használok néha).
    Formaterv, kezelhetőség nagyon jó, nincsen rajta csillogó műanyag/fém, mint a kínai telók jelentős részén, amitől nekem kicsit bazári érzésem van.
    Hardver viszont tényleg lehetne gyorsabb kicsit és a kamera sem túl nagy eresztés, de hát kompromisszumok.
    Ezzel együtt sem nagyon tudok olyan telefont mondani, amire elcserélném. Talán majd az 5 II ha kijön és értelmes árban lesz.

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

  • Tyren

    aktív tag

    Sziasztok,
    Pár hete egy szoftverfrissítés óta a bluetooth nem igazán akar jól működni.
    Abban bíztam, hogy majd javítják és a következő frissítés majd megoldja. Örültem is amikor pár napja jelezte, hogy van új frissítés, telepítettem, de továbbra is rossz.

    A hiba:
    Zenével nincsen gond.
    De telefonálás kihangosításánál headsetnél (többnél is) és autós kihangosítónál is a következő a hibajelenség:
    Nem hallok semmit, de a másik oldal hall engem.
    Ha átrakom a telefon saját kihangosítójára, ott működik és ha egyből visszarakom a BT-ra, akkor már ott is jó.
    De mondjuk vezetés közben nem olyan jó, hogy felveszem a bejövő hívást, aztán szólok, hogy kérek 1 percet, majd nyomkodom a telefont, hogy rakja át saját hangszóróra, majd onnan vissza a BT kihangosításra.

    Van bárkinek hasonló hibája?
    Még jobb esetben megoldási javaslata?

    Egyébként egész meg vagyok elégedve a telóval és az elmúlt közel egy évben nem is volt vele nagy gondom, de ez most azért eléggé zavaró.

    Köszi előre is.
    Tamás

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

  • Tyren

    aktív tag

    válasz mrlujoak #154 üzenetére

    Szia,
    Köszi, de a BT eszközök törlését és újra párosítását próbáltam már, az sajnos nem működik.
    A gyári visszaállítást nem próbáltam még, mert nincsen kedvem fél napot eltölteni az applikációk újra telepítésével és beállításával, főleg ha akkor sem biztos, hogy megjavul.
    Azért gondoltam itt megkérdezni, hogy ha valakinek volt ilyen és lehetne tudni, hogy attól megjavul, akkor nekifutnék.
    Sony Support legutóbb azt írta, hogy tudnak a hibáról és a következő frissítésben tervezik orvosolni. Azt nem tudják megmondani, hogy az mikorra várható...

    [ Szerkesztve ]

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

  • Tyren

    aktív tag

    Sziasztok,
    Kicsit talán OFF a téma, de nem tudom hol induljak el: Betört a telefonon az üveg.
    Sajnos kiesett a zsebemből a készülék és pont úgy esett, hogy elpattant az üveg. Maga a kijelző működik, de az üveg megrepedt és a saroknál szilánkosra is tört. Használható a telefon, de félek, hogy kiesnek az üvegdarabok.
    A lényeg: Hol érdemes ezt javíttatni?
    A garanciális Sony szervízzel nincsenek jó tapasztalataim, ha nem kötelező, akkor nem vinném oda. Kamu GSM-ekben félve bízok csak. Minden sarkon van értelmesen kinéző "iPhone" javító szaküzlet, de a többi márkánál meg vagyok lőve, hogy hol lenne érdemes javítani.
    Ajánlás, tapasztalat, bárkinél?
    Köszönöm előre is.
    Tamás

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák