Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    kövezzetek meg, vagy utáljatok, vagy nem tudom mi, de én sok előnyét látom az SE oldalra ültetett csatlakozónak:

    -SE csatlakozó: mivel maguk a csatlakozó felületek nem mélyen ülnek, és nem maguk a fémlapok szorítják oda a fülhallgatót (vesd össze jack aljzat), ezért sokkal könnyebb tisztán tartani és érintkezési hibánál is jobban jár az ember (ti. itt az érintkezési hibánál az esetek 90%-ban a fülhallgatót dobhatod kukába, ha viszont a jack aljzatban lesz érintkezés hibád, akkor az szervízelés, ami rendszerint sokkal drágább). mindemellett jó lenne egy egységes szabvány, de az ne a jack legyen, sztem. [és a mélyen ülő mini/mikrousb-vel is vannak hasonló aggályaim]. az agybadugos fülesem gumirétegeit időnként áttörlöm alkohollal tisztítási célból, ilyenkor letörölgetem a csatlakozókat is, semmi savasság nincs, nem is volt rajta.

    -oldalra ültetése a csatlakozónak: K750-nek az alján volt. először fejjel lefelé vágtam zsebre a telót. 2-3 hónap után megtört a füles drótja az első 90°-os kanyarulatnál. ezután az új feülessel már fejjel felfelé raktam a zsebembe, ez se nagyon bírta tovább. most w610-et használok -ezen oldalt van-, lassan fél éve; fejjel felfelé, ilyenkor a telefonnal párhuzamosan a készülék teste mellett füt el a fülhallgató drótja. még nem volt vele problémám, pedig jónéhányszor sikerült izomból megrántania drótot, úgy hoyg félig kihúzta a zsebemből a telót.
    egyetlen hátránya az asztali állványba való helyezés lehetetlensége/körülményessége.

    C950-ről. GPS nekem nem kell. kamera nyitottságától független elemlámpa funkció viszont igen. wlan-nak nagyon örülnék, ha lenne mellé olyan böngésző, ami egy nagyon alap asztalit megközelít főbb funkciókban (opera mini se ilyen, gondolom beépített még annyira se). kamera csináljon gyönyörű 3mpx-es képeket és én boldog vagyok, mert már rég nem papír alapú a fotóalbumom, hétköznapi monitoron meg úgy is korlátos a pixelek száma.

    remélem lesz majd chocolate bar tesója, az majd lehet egy jövendőbeli jelölt lesz, már ha már az ára is zuhant az indulóról vagy 40%-ot

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák