Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    a kijelző végre normális, a kamera is jó, a külső is szép, wlan okos dolog, a turbó menü is dicséretes és szép(egy videót megnéztem volna róla, még ha a külföldi oldalakon van is hiszen tesztjük is van mégis ezt jobban vártam és ez igaz a videóra is).amiben visszafejlődött a K850hez képest: megint csak M2 kártyát eszik, a többi hiba: csatlakozó oldalt,3.5 még mindig sehol, SE-tól különösen gyenge telep, videó katasztrófa,kameránál a védőretesz mögött van a led,GPS nem valami meggyőző.
    ha végig ilyen telókat dobott volna ki a SE nem lenne akkora bajban mint amekkorában van, ez egy kiemelkedő készülék a kínálatukban, ami viszont éppen arra elég hogy versenyben tudjon lenni a konkurenciával.érdekes lesz, hogy ez mennyit lendít a cégen.

    az ajánlott plecsni korrekt.

    szigorúan saját szempontjaim alapján: wlan és gps lehetne kuka sosem használom a mostani telómban sem, nagyobb kijelző kéne(a mostanit csak ezért akarom lecserélni mert nekem kicsi netezéshez, és igen ennek ellenére nem kell a wlan mert ahol használnám ott nincs!),videófelvétel vga-ban, az m2 és a normálatlan csatlakozó nagyon zavarna, a gyenge telep viszont nem érdekelne aktív használat minden lemerül pár óra alatt.és uiq alapokra az egészet normális vassal kijelzőmérettel és felbontással.persze ez már nem ez a kategória lenne de egyébként kéne egy ilyen is a cégnek hogy az okostelók között is villantsanak valamit(persze akkor kéne a gps meg a wlan ahhoz hogy sikeres legyen csak nekem felesleges)

    #9: pont nem, de nem baj

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák