Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #22 üzenetére

    Pedig szerintem sem előnyös. Legutóbb mikor próbáltam, baromira idegesített, hogy nem tudja eldönteni a böngésző, hogy most az aktuális url-nek, vagy annak szorítson helyet, amire rámutattam. A note/netbookok elterjedésével meg az sem igaz, hogy "a mai monitorok". Fejlesztőként meg elmondhatom, roppant zavaró, hogy valamelyik, vagy éppen mindkét url-t csak rövidítve látom. Szerintem ez így rossz megoldás volt, persze átlagfelhasználónak mindegy, de akkor már tényleg egy felugró sáv, mint a Chromeban.

    (#44) WonderCSabo: Hát köszi, nem hiszem, hogy fogom, csak megjegyeztem, hogy bár sok dolog van, ami tetszik az új FF-ben, ezt pl. rossz megoldásnak tartom. :)

    (#42) floatr : Bizony tudnak. Csak Ubuntun, Gnome alatt szépek a betűk. Más ablakozón, más rendszeren más csúnya. Esetleg még azon jó, ami az ubira épít, mint a Linux Mint.

    (#41) Sweet Lou 6: Azzal nem sokat érsz, mert a Canonical valamit rendszer szinten mókol. Pl. Kubuntu alatt is már csúnyák a betűk, ami persze relatív, mert ott éles simítás van, míg normál ubin mosott simítás (sharp vs smooth).

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák