Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Dragon3000 #325 üzenetére

    Persze, agyatlan nagy kódbázissal dolgoznak, simán benne van a hibalehetőség, nopláne dedikált tesztelőcsapat nélkül ;)
    Sajnos itt a works4me elég vékony jég, nekem nem kevés munkát adott a W10, cserébe rengeteget tudtam fusizni jó pénzért szóval valahol azért pacsi az MS-nek.

    Volt itt bootloop update után, recsegő hang, eltűnő network share, nyomtató/scanner eltűnés vagy hibás nyomtatás, megpurcanó start menü, eltűnő adatok, kékhalál hegyek amik clean install után eltűntek, FPS drop játékokban, default cuccok átvariálása, irgalmatlan winyó darálás indulás után akár órákig is, el nem induló programok amik előtte és clean install után újra hibátlanul futottak, de tudnám még folytatni a sort.

    Szerencsére engem is elég sok elkerült de azért egy-kettőt azért sikerült kifogni.

    Az előző hozzászólásomban igazából arra akartam rámutatni hogy itt egyáltalán nem csak driver jellegű hiba jöhet szóba, szóval az hogy ezer féle vasra kell fejleszteni egyáltalán nem mentség. Tisztán látszik hogy a probléma az agile módszertan, ami hiba épp jön gyorsba ledarálják, aztán max ha nem sikerül akkor jön az update javításához a hotfix aztán jóvanazúgy. Illetve a látványos fejlesztéseken van a hangsúly, legyen új ikontéma mert az fontos, legyen ilyen-olyan design irányelv, az hogy közbe maga a core rendszerben egyre több a kuszaság az meg kit érdekel, úgyis mindenki ezt használja mert ezen megy az office meg a photoshop, ha lassúnak érzi a júzer majd vesz új gépet.

    Anno töredéke ennyi hiba volt a 7-el pl, ott még nem volt ez az agyatlan fejlesztési modell, volt rendes tesztelőgárda, meg is látszott a rendszeren. Nézd meg, W10 még mindig nem képes oda eljutni hogy egységes legyen az új gépház része, meg merem kockáztatni hogy 2025-ig még mindig lesz olyan elem ami csak a vezérlőpultban lesz vagy ide-oda ugrálhat majd a user a kettő között. De közben jött sötét téma, új ikonok, időjárás a tálcára, kontaktok a tálcára, szanaszét variált dnd mód és egyéb "hasznos" fícsörök. Sőőőőt, még nem láttam W11-et, de meg merném kockáztatni hogy még ott is ott kandikál a klasszikus vezérlőpult.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák