Új hozzászólás Aktív témák

  • Clone_73

    csendes tag

    Egy normális munkahelyen ahova dolgozni megy be az ember, ott a winfos játékokat is csak kegyböl haggyák fent. Rendes szoftver leltár van arról, hogy mik lehetnek a gépeken fent, milyen hely az ahol olyan jogai vannak a felhasználónak hogy bármikor telepítgethet magának bármit???
    Az usb is csak kiváltságosoknak engedéllyezett bizonyos helyeken...
    Ott a gáz, hogy a hazai kis és közép cégeknek (15-60 fő) fingja sincs az informatikai biztonságról. Nem tudják mi az a cégre szabott informatikai szabályzat, nem tudják mi a katasztrófaterv, és még sorolhatznám, de a sok "gyerek" már igy is le fog hurrogni mert azthiszik marha okosak ilyan téren.
    Igen, egy jó rendszergazda félisteni hatalommal bír, de meg kell teremteni annak a lehetőségét, hogy minden menjen tovább 48 órán belül akkor is, ha őt a mindent tudó pendrive jával együtt kisimitja az uthenger.
    Tessék ott a cég, most már tudja, hogy külső helyen tűzbiztos pánélban tároljuk a heti mentéseket és más apró de fontos dolgot is....

    Csak egyszer kell ezért sok pénzt kiizetni mert vannnak ilyen cége aki infó biztonsággal foglalkozik, de nem muszály csak el kell küldeni a rendszergazdát egy tanfolyásra 100k ért ami sztem bele kell hogy férjen.

    Egy rendszergazda.

    [ Szerkesztve ]

    Vagyok aki vagyok, élek ahogy élek, s míg tép a szél érzem, hogy élek

Új hozzászólás Aktív témák