Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • big-J

    őstag

    válasz Apollyon #7 üzenetére

    Mi különbözne? Ha új helyre mennél papíron kellene térképet vinned, ha otthon nem néznéd meg fingod nem lenne meddig vannak nyitva, mikor van ebédszünet, közlekedés közben idióták ricsaját kellene hallgatnod és ha több órát lennél sosem tudnád meg, hogy ha 20 perccel előbb indulsz el nem ázol szarrá a viharban. Ez csak egy nap.

    A hordozható számítógép az ember képességeinek digitális kiterjesztése. Lehet nélküle élni, persze, de háborús övezetben is lehet élni, nem azt jelenti, hogy jobb.

    Az, hogy van olyan barom aki 24/7 hasonló barmokkal csetel és semmi eredménye nincs életének ezen egy harmadának, az bizony azoknak a barmoknak a sara. Minthogy az is vicces, hogy van aki annyira nem tud uralkodni magán hogy otthon kell hagyja a telefont, ha nem akarj nyomkodni amikor elmegy. Ki nyomkodja, ő, vagy a telefon saját magát?

    [ Szerkesztve ]

  • big-J

    őstag

    válasz Apollyon #46 üzenetére

    Jaja, ezt minden reggel megnézed és tökéletesen észben tartod, sőt, ha közbejön valami, elköltözik a bolt, találkozol valakivel és elmegy az idő, a későbbi időket/alternatív helyeket is ugyanúgy megnézted és memorizáltad. Ha valahol venni akarsz valamit, és meg akarod tudni az átlag árát azt is ugyanúgy memorizáltad, a bolt összes hasonló modelljének, sőt, az értékléseket is. Aztán lesed a szar mp3masod, ami ugyanolyan alakú és méretú mint egy kompakt modell, nem is beszélve ha butatelefont is viszel.
    Ha még sima telefonod sincs, az mégjobb, gyakorlatilag kóbormacska szintjén vándorolsz a világban, aztán megtalál aki megtalál, kapsz amit találsz, jutsz ahova tudsz.
    Na ugye, hogy te szívsz keményen, és nem akik okos eszközt visznek.
    Mondjuk ha idáig eljutottunk, biztos tovább jönnek a visszafelé racionalizálásaid(mondvacsinált indok) hogy miért is jó neked. Felesleges vitatkoznom veled, mert van, aki pl éppen leopárdként kifestve él a vadonba, és ő is biztos meg győződve az igazáról. :D
    De szerintem a valósághoz közelebb áll, hogy valaki nem utasít el az életét nagyban megkönnyítő eszközt, csak azért mert haragszik rá, vagy túl trendi. Ha őseid is így gondolkodnának, bizony barlagban laknál.

    [ Szerkesztve ]

  • big-J

    őstag

    válasz Apollyon #54 üzenetére

    Szerintem van értelme, tényeket írtam, és pontosan arról amire válaszoltam. Nagy kár, hogy az egód nem hagyta beláttatni ezt veled, esetleg leíratni veled a te oldalad.
    Azért eléggé befogadó kell legyen valaki, hogy egy internetes fórum miatt változzon meg a véleménye, ahogy írtam, nem is számítottam rá. Éppen ezért nincs sok értelme ilyen helyt vitatkozni, nem felfogni járnak ilyen helyre, hanem kiadni magukból.

    [ Szerkesztve ]

  • big-J

    őstag

    válasz Apollyon #58 üzenetére

    Nem azt írtad, olvasd el. Azt írtad semmi nem történne, most meg már azt, hogy ki lehet bírni. Mint valakit akit vallatnának folyton változik a történet. Bármit le fogsz írni ide, hogy ne kelljen az egód csorbítani azzal hogy leírod hogy nincs igazad.
    Hallottál egy ellenvéleményt ami ellentmondást keltett az agyadban és ilyen szavakkal hogy fröcsögés, személyeskedés, hessegeted ki a fejedből a disszonanciát, ahelyett hogy tárgyilagosan értékelnéd az érveim.
    Remélem tanulsz ezekből, mert hidd el, az informacióra nyitottabb, és egó burok nélküli emberek sokkal többre viszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák