Új hozzászólás Aktív témák

  • kribe

    őstag

    válasz seria #239 üzenetére

    Én eddig a 45mm f/1.8 objektívet szerettem volna magamnak, de mostanában nálam is képbe jött a 30-as. Na és persze a 85mm-es amit a legjobban szeretnék, de arra szerintem sosem szedem össze a pénzt.
    Örülök hogy tetszik a kép, bár csak egy egyszerű macskafotó. :) Van egy nem előnyös árnyék az álla alatt, ami nekem nem tetszik rajta (igaz a "szakállát" kihozza kissé), de nem tudtam megoldani hogy eltüntessem. Van derítőlapom, de egyik kezemben a gépet fogtam, másikban a vakut, segítőm nem volt, és az állat amúgy sem várta volna meg békésen hogy alácsúsztassak egy méteres korongot, vagy elszalad, vagy rosszabb esetben játéknak nézi. :N
    Mostanában azt próbálgatom hogyan tudnék házilag valami fényformálót összetákolni rá, egyelőre csak egy diffúzorlapom van, de az is bőven jobb a semminél. Igaz ezzel gyakorlatilag kiveszem a derítőlapok belső merevítését, de valami házi tákolással meg fogom oldani azt is. A modellek "beszerzése" is folyamatban van, a Rohypnol szerencsére nem túl drága... ;] (ez persze csak vicc)

    Ha lesznek ebből a kísérletezésből vállalható képek, fogok feltenni.

    [ Szerkesztve ]

    My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Új hozzászólás Aktív témák