Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz sz.zs. #20070 üzenetére

    Egyetértek. Kipróbáltam a Marketről ingyenesen leszedhető NDrive-ot, ezerszer inkább a butított iGO. A TopMap-os Magyarország verzióból nincs trial, csak valami Európa verziót tudtam kipróbálni, amiben viszont TeleAtlas térkép van, ez ugye hátrány. Mindegy, felraktam, háááát... a navigációs hang kellemetlen, ráadásul hülyén adja az utasításokat, nem egyértelmű, mint az iGO-nál. Innentől kezdve felejtős is lett, pont a legfontosabb részen bukott el. Kipróbálhatnék még néhány programot, hátha van okosabb (aminek ki sem használnám a funkcióit), de amilyen ritkán én használom, arra teljesen biztos, hogy nem kell jobb.

    Egyébként nem hiszem, hogy az emberek többségének ne felelne meg az androidos iGO. Nem skinezhető, nem mutat ezernyi adatot? Nagy ügy. Navigálni kell, az utat mutatni és bemondani, nem bámulni kell. Egyszerű, de egyértelmű a kezelőfelület, a szükséges adatok látszanak, érthetően és pontosan navigál, több szempont szerint tud útvonalat ajánlani, vannak benne poi-k, gyorsan talál jelet (legalábbis nálam, mert nincs letiltva a mobilnet). Egyedül a köztes hely hozzáadásának hiányát tudnám felróni neki útvonaltervezésnél, ami igazából kellemetlen. De akinek nagy szüksége van rendszeresen a navira, az vélhetően inkább vásárol erre egy PNA-t, akinek meg csak néha kell ez a szolgáltatás, szerintem a buta iGO-val is elvan. Ja, és létezik hozzá a két nagy térképgyártótól is térkép, ha valakinek nem jön be a TopMap...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés