Új hozzászólás Aktív témák

  • gabrielarky

    tag

    válasz csalafinta65 #35 üzenetére

    Amennyiben javasolhatom, ne nagyon vegyen senki szürke importból ilyen kütyüt. Persze nem törvényszerű, hogy történik vele valami, ami nem garanciális javítást von maga után ,de én éppen most vagyok szo*órolleren, mert áprilisban megvettem a Samsung Tab Pro 8.4-et (SM-T325) (abban még nem Amoled van hanem LCD és nem 3GB ram csak 2GB, felbontás ua. gyönyörű a képe) de a gép sajnos esett egyet hátast, LCD megrepedt (digitizer réteg nem) és a Samsung MO-tól is elhajtottak, hogy már pedig ezt a készüléket nem ők hozták be (az igaz) és HongKong-ban került forgalomba a szériaszám szerint, nem tudnak hozzá alkatrészt szerválni, vagy ha igen akkor csak kínából.

    Ott állok most, hogy saccra olyan 100e lesz a javítása egy olyan kütyünek, amit legutóbb már nettó 105-ért lehetett kapni (szinte már nem is lehet, mert baromi gyorsan kijött a Samsung Galaxy S széria) de még bepróbáltam most egy másik Samu szervízt, ahol majd azután mondják meg mennyi lesz, ha szétszedték és a panel pontos azonosítója után próbálnak hozzá LCD-t rendelni.

    Jól nézzétek meg azt is, ha ilyen boltban vásároltok ( "0% áfa, mivel bontott, de 0 perces használt, szóval gyk. vadiúj) hogy rá van-e írva a dobozra hogy AS mert mint utólag kiderült az jelenti azt a piacot (Asia) ahol forgalomba hozták és mivel nem EU van ráírva, ez most elég komoly probléma alkatrész utánpótlás szempontjából.

    Persze, vigyázni kell rá, nyilván de akkor is előfordulhat olyan, hogy esik egyet. Nekem úgy '98 óta semmilyen telefonommal nem történt semmi sosem, most vettem végre egy tabletet ami nagyon penge a kisebb hibáktól eltekintve (pici akadás, a legújabb 3D játékok nem teljesen folyamatosak rajta de még játszható) erre bumm...

    Tanuló pénz meglett azthiszem...

    Szóval óvatosan a vásárlással.

    [ Szerkesztve ]

    SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

Új hozzászólás Aktív témák