Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rcsaszi

    csendes tag

    válasz Sn00k #33 üzenetére

    Sziasztok,

    nektek nagyobb tapasztalatotok van mint nekem, rég akarok már venni tabletet és sokat variáltam ami a típust illeti. Végül úgy döntöttem nekem a 4:3 -as arány jön be igazán. Nem vagyok márka függő inkább tényleges mérhető érvek alapján döntenék. Van Motorola stock Android telefonom volt Nexusom is és a céges telefonom iPhone de a 4:3 arány ellenére nem szeretném Apple terméket. Kialakult ennek kapcsán 2 Androidos tablet mely 4:3 -as képarány és a csúcskategóriát képviseli tabletekben de nem tudok egyenlőre dönteni a 2 típus között..

    - HTC Nexus 9
    - Samsung Tab S2 8"

    Olvastam, hogy a Nexus mindent újra tölt, néha laggol...2 GB vs. 3 GB a súly is nehezebb egyik oldalon ami pár órás kézben tartás után nem mind1 hisz minden gramm számít.

    A másik oldalon viszont ott van a Stock Android támogatottsága a nagyobb kijelő bár a kijelző másikban Amloed ami épp annyira előny mint hátrán.. szóval a kijelző inkább egál.

    Mi a véleményetek a 2 modell ről ? 2-3 évre tervezem a használatát..tudom mindenkinek más a szempontja de árban hasonló a két termék.. ill. most a Samsung olcsóbb mivel 32 GB -os és bővíthető is.. +3 GB -ram és így 110e Ft a Nexus meg 16 GB -os 2 GB ram és 110e szállítással.

    Akinek Nexus 9 16 -os verziója van az nem kevés ? Az üzemidő is fontos persze..

    Köszönöm a véleményeket !

    [link]

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák