Új hozzászólás Aktív témák

  • TTTotya

    senior tag

    Sokan kérdezgetik, hogy mivel lehetne védeni ennek a telefonnak a kijelzőjét anélkül, hogy az esztétika, képminőség, tokkal való használhatóság stb. ne romoljon.

    Amit most leírok azt sokan szkeptikusan fogják fogadni, de hátha van akinek segít.

    2 ezelőtti telómon már használtam nano technológiás kijelző védelmet. Talán inkább csak a magam megnyugtatására amellett, hogy nagyon vigyáztam rájuk.
    Egyetlen egy termékkel van tapasztalatom.
    Az S8 kijelzőjét is ezzel kezeltem.

    Ma reggel (hálófülkés kabinban) a telefon az ágyról kb. 30 cm-t esve kijelzővel lefelé rázuhant az utasülés fém sínjének a sarkára. Na mondom ennek annyi. Felvettem a telefont, szerencsére nem tört be, de a kijelző bal sarkában egy erőteljes, félköríves (kb. 5 forintos érme sugarú körben) karc lett rajta. Elég csúnyán nézett ki. Mivel nagyon szoktam vigyázni a cuccaimra ezért nem kötöttem rá biztosítást sem... Na gondoltam most már ezzel kell együtt élni, DE miután megtöröltem ott ahol a karc volt, teljesen eltűnt, se fényben, se máshogy még csak nyoma sincs. Nem hinném, hogy az üveg regenerálta volta önmagát.

    Most öröm boldogság van. Ezek szerint mégis csak ér valamit az a cucc.

    Ez a használtam, ha valakit érdekel. Mondjuk én nem a gyártó oldaláról vettem, hanem az Ebay-en fele annyiért. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák