Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBob

    őstag

    válasz Mark023 #8869 üzenetére

    "az üzemidő átlagos, vagy azon picit aluli"

    +

    "a telefon hátlapja nem rég megrepedt egy részén, úgy , hogy tokban volt és sosem volt elejtve vagy vízbe"

    Csak nem melegedett fel túlságosan a telefon valamikor? Ez magyarázná a megemelkedett fogyasztást is. Mintha valakik panaszkodtak már volna, bizonyos esetben a mechanikai feszültség és hőtágulás hatására keletkezik itt-ott repedés. Olyan is dereng, valaki levette a gyors vezetéknélküli töltőről forrón, és közvetlenül utána repedt meg neki.

    "Lehet le is cserélem"

    Én épp a fentiek miatt nem tenném. Nagyon sok pénzt buksz rajta. Mivel rengetegen vettek / vesznek S7 vagy S7E készüléket, már most látható, túlkínálat lesz hamarosan belőlük. Ez önmagában lenyomja az árakat, arról nem is beszélve, csúcskészülékek ára esik százalékos arányban a leginkább.

  • Burt1793

    veterán

    válasz Mark023 #8869 üzenetére

    Elég jó az üzemidő, biztosan nem átlagos vagy az alatti. Konkrétan két szóval összefoglaltad, hogy miben jó (ami nagyjából minden) és egy repedés miatt leszóltad. :) Sokat gyorstöltöttem, volt már vízben tokkal és anélkül, nagyrészt tok nélkül használom, nincs vele gond. Néha érdemes újraindítani, egy-két app-ot törölni (amiket nem használsz), szinkronizálást ésszel beállítani és akkor bőven átlagon felüli lesz az üzemidőd. A 3000-es aksi nem kicsi.

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz Mark023 #8869 üzenetére

    Ezt a kijelentést azért egy kicsit erősnek tartom :)
    Sokat lehet mostanában olvasni itt a tokokról és ki mit használ mi a tuti.
    Ezt csak azért említem most mert ez velem nagyon ritkán történt még meg, betonra arccal lefelé nemrég leejtettem az S7-em. Egy kar sem lett rajta, egy sima szilikon tok volt rajta. Soha nem szerettem ezt a féle tokot de ehhez szerintem kifejezetten illik és véd is eléggé ezek szerint.
    T-nél mikor vettem 2k-t kértek ezért a tokért biztos vagyok benne hogy van ahol max 1k de nem volt kedvem keresgélni nekem simán jó ez. Az én S7-em fekete ehhez a nem teljesen átlátszó hanem az enyhén füstös illik nekem is ilyen van, a full átlátszó a fehérrel mutat jól szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Új hozzászólás Aktív témák