Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz 600700 #7716 üzenetére

    600700: nem konkrétan neked szántam, többen is előhozták a témát, de sajnos ferdítettél is. Csak a pontosítás kedvéért:
    1. Nem hagytam otthon senkit, csak a vidéken élő családom nem Budapestről látogatom, hanem innen kintről. Arról nem beszélve, hogy most jut arra, hogy gondoskodjak róluk.
    2. Állításom szerint nem jobb/rosszabb, hanem tágabb ismeretekből táplálkozó lesz a világnézeted. Hogy ez kinek jó/rossz, mindenki eldöntheti. ;)
    3. "Szeretem ezt az országot" - kicsit úgy érzem, hogy beletiporhattam ebbe a nászba, pedig nem utaltam még csak hasonlóra sem, hogy bárki másképp érezze. Ugyanis simán megértelek. Nagyszerű dolgok és emberek vannak otthon, amik az országot alkotják, mint ahogy kiábrándító és borzasztó dolgok is részei az országnak...

    Én részemről kiszálltam az offból.

    Védőüveg téma, vettem egy ilyet: Panzerglass 9H

    Brutálisan lerontja a kijelző érzékenységét, nem ajánlom. Ráadásul a tükröződésén is ront, mármint jobban visszaveri a fényeket, mint a kijelző csupaszon. Egymás mellé tettem két S7-est és tisztán látszott a különbség. Van valami normális alternatíva? Van, aki elégedett a sajátjával?

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák