Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz zolikaDB #35082 üzenetére

    Ha ragaszkodsz hozzá linkelem, de nem szívesen, mert a seller egy barom.

    A termékkel nincs gond, szuper, nagyon szeretem, de a shipping drágább volt, mint a tok maga és mégis rohadt lassan jött meg! A nyomkövetése fogalmam sincs milyen, de azt jelezte, hogy 2 hétig kavargott cirka 5.000 Ft p.k.-ért az USA-ban... össze vissza ment egyik államból a másikba, legalább 5 állam szerepelt. Azt minap néztem hol van és még mindig USA-t írt, majd pár óra múlva kihozta a futár. Nem a postás. Egy GLS futár. Nem is tudom értelmezni. 2 napra rá jött az értesítő, hogy akkor kézbesítve van. Aha ok.

    A másik gondom, hogy a vám miatt megkértem ezt a kretént, hogy value-nak alacsonyabbat tüntessen fel, mert a magas p.k. miatt átlépem a vámmentes határt (a tok ára önmagában nem lépte volna át). Erre mit csinált? Akkor reagált már, amikor már feladta postára, pedig esküszöm neked, hogy a megrendelésem utáni 2. percben ott volt nála az üzenetem. Aztán amikor visszaírt még neki állt feljebb, hogy nekik sok a dolguk... pedig nagyon szépen kértem.

    Szóval, én ezt az embert nem ajánlom senkinek. Nem adtam neki negatívot (ebay), de megérdemelte volna... neutralt kapott tőlem, de csak azért, mert a tok kifogástalan eddig... de ez nem az ő érdeme, nem ő gyártja hanem a Samsung.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák