Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz johnny82 #32119 üzenetére

    Nem kell. Azóta hazaértem.
    Kb dél óta fogyasztottam a helyi hangulatkarbantartóhelyiségben 0.33 Drehert, és 0.3 dl Metaxa kombót. Sokszor. Ezt sokféleképpen lehet megfogalmazni.
    1 A zsebemben az anyagi kár jelentős.
    2 A józanság és én nem képviselünk jelenleg közös halmazt.
    3 Használok gyári Samsung Backpack nevezetű vezeték nélküli töltőhátlapot ha úgy fáradok inni, bogy nincs 30%-on a vas.
    4 Szeretem a localVR játékokat, pl Ingress, PokemonGo.
    5 Mindez odafelé (csak egy sört iszunk) kerékpárral törtènt.

    Na szóval ittam, utána felpattintottam a backpack-et a kerékpárostartóra, elgurultam PokemonGo irányba, mire odakaptam a fejem, csak a Backpack volt a kerékpáron a tartóban. A telefon meg sehol. :) Már a kocsmaajtóban kiesett. Igen. Kerékpár kormányának a magasságából, haladás közben. Én a helyszín közelében fedeztem fel a hiányt, (kb 300m) visszafordultam, nem láttam.
    Na a kocsmában már nézegették, páran megsaccolták, hogy az enyém, a becsületes megtalálónak vettem ezerért olyan magzatelhajtó tipusú gagyi kommerszt amit fogyasztani szokott, (majdnem 4dl kitelt belőle! Nekem meg 3cl Metaxa 240Ft. Na ez a nem mindegy.)
    Hazahoztam. Arról írok. Nem mert összetörni, mert a bolondok, és a részegek védőszentje velem van. :D

    Szerk.: Viszont rohadtul ujjlenyomatos. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák