Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Rhino666 #444 üzenetére

    Nem vagyok HTC fan, pont hogy az eszetlen Samu fan-ek hemzsegnek itt.-Tőled meg folyamatosan csak HOX-ot dicsérő hsz-ek röpködnek, egy samus topikban, ne menjünk bele ki eszetlen és ki nem.

    Mindig a nekem leginkább megfelelő legjobb ár/érték arányú készüléket veszem.Van aki nem így van ezzel?Persze tudjuk ,hogy csak te nem vagy vak, aki samut vesz és meg van elégedve vele, az tuti, hogy a samsung globális szemfényvesztésének áldozata.

    Megjelenés óta HOX-om van, használhatatlan soha nem volt, ellenben jó igen és azóta is csak jobb lett.#ásít# Akkor miért nem boldogítod a HOX-os témában lévőket?Ez vmi messiás tudat, hogy osztanod kell az eszet?

    A nullát nem érő kamera az esetek 80%-ában megaláz minden mást.Korábban másokat támadtál azért, mert nem írtak tényeket, csak szajkózták , hogy ezért jó ez, ezért szar az. Namármost, ez a 80%-os benyögés, legalább akkora bullshit, szubjektív, alá nem tudod támasztani, de löktél egy számot, hogy igazold a saját igazadat.

    Ja és a végére csak annyit, másfél évig htc tulaj voltam, aztán megláttam, megismertgem a note 2-őt, váltottam és nem is nagyon akarok visszatérni a htc-hez, elsősorban pont a vásárlókat leszaró hozzáállás miatt, jó az nekem, ha a samu kiszáll hozzám ha gond van a készülékkel.
    Ennek ellenére note 2 tulajként én nem váltanék s4-re , mert sok minden eszembe jut róla, de az innováció nem, kb. akkora bullshittel dobták piacra, mint amit te művelsz itt a témában.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák