Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HopeckoR

    aktív tag

    válasz brazor #62 üzenetére

    Én nézem közben a Telenoros árakat és nem tudok rájönni valamire. Miért ad a telenor elég nagy kedvezményt ezekre a telókra kártyás csomagban hűség nélkül? vagy valamit nem veszek észre? :D

  • laci1892

    senior tag

    válasz brazor #62 üzenetére

    Nem tudom egyébként ki hogy van vele, de pont a napokban gondolkodtam azon hogy... én meg pont azt látom ha váltani is fogok telefont az csak samsung s széria lesz. Valószínűleg most a s21 valóban nem jó deal nekem s10+ ról. Majd talán az s22 ultra :D
    Annyi újdonságot nem hozott. Nem éri meg a felár...

    Sajnos tényleg nem fejlődik annyit a mobiliparág hogy megérje váltani nekem most erre. De arról hogy mennyire belassult az innováció léptéke, ebben a szegmensben elég sokat lehetne beszélni. Szóval a lényeg :

    -Amit mondok az csak a saját felhasználói igényem mondatja Velem, ezért egyet is lehet velem érteni, meg nem is... viszont ezek a saját preferenciáim Szóval a következő sorok, igen csak szubjektív megállapítások -

    Számomra az s10+, meg úgy egyébként a one ui véleményem szerint szoftveressen igen komplex telefon lett.
    A dex miatt nagyon sokrétüen felhasználható eszköz lett, és ez nagy erőssége a gyártónak, ami miatt biztos nem váltanék más gyártó telefonjaira,. Ugyanis ennyire sokoldalúan felhasználható telefon. - mondom... ! Ezek a saját preferenciáim-
    eszközt nem igen tett le más a piacon, illetve de.... a huawei, akit ki is lőttek a piacról.

    Nálam konkrétan a dex-nek hála a telefon elsődleges munkaeszköz lett, mivel kiváltja a notebook-om, ezen filmezek böngészek, dolgozom, használom a stadiát - Játszok, nem mobilos játékokkal-, . Immáron egyébként már másféléve használom a dex dolgot. Szóval a helyzet hogy más gyártók bizonyos területeken elismerem akár sokkal erősebbek tudnak lenni, de az is biztos hogy a one ui nagyon sokoldalú szoftver, és ehhez az asztali üzemmódhoz hasonló megoldásokat senki más nem vonultat fel a piacon - kár -, innentől kezdve... én bármire is váltanék ami nem s széria nekem visszalépés lenne szoftveresen...

    Más kérdés hogy most s21 biztos nem éri meg nekem, de remélem a kövi generáció több újdonságot hoz. Addigra csereérett lesz az s10 is. :R :))

Új hozzászólás Aktív témák