Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • correctman

    tag

    235e-es árcédula és AJÁNLOTT plecsni?
    Több kérdésem nincs samsungarena.hu

  • correctman

    tag

    válasz helixP #50 üzenetére

    Ne menjünk messzire csak péntekig. Ott egy remek telefon de mi a legfőbb problémája? Drága (100 feletti nyitóár) ahhoz képest hogy csak egy középkategóriás HW van benne. Persze a többi dolog nem számít (remek kamera, qi töltés, minőségi anyaghasználat, stb stb). Erre itt ez a samsung amiért 235e-et !!! kérnek jelenleg de természetesen itt nem számít az ár. Samsungnál ez megbocsájtható. Alma árazásával nem kell jönni mert ők már évek óta ezt az üzletpolitikát folytatják. Ott minőséget kapsz a pénzedért és ennek megkérik az árát.
    Elhiszem hogy remek gép lett a Note 4 nem is ezzel van bajom hanem a pártatlansággal, de már ez is ki lett jó sokszor tárgyalva és sok megerősítő visszajelzést kaptam arról hogy nem csak én látom így ezt a dolgot.
    Nem akarok offolni ezért befejezem és zárom a gondolatmenetet azzal hogy jó gép lett az új Note de ennyi pénzért nekem nem kellene.

  • correctman

    tag

    válasz INGJOKE #81 üzenetére

    Lumia 830-ról volt szó de ne zavarjon.
    Az tény hogy az új alma is ajánlott plecsnit kapott de én már csak azt szeretném megtudni hogy mióta tartunk ott hogy a samsung egy ligában játszik az almával?
    Lemaradtam volna valamiről? Ami tény hogy évek óta csak másolni tudják őket de azt sem sok sikerrel. Az hogy beleraknak +1 felesleges szenzort az számomra parasztvakítás.
    Előre leszögezem hogy soha nem volt almás telefonom viszont fogtam már a kezembe elég sokat. Ránézel/megfogod és tudod hogy ez valami sokkal jobb mint a szomszéd Józsi samuja. Ha ezt a dolgot sikerül nekik lekopizni akkor el tudom fogadni a mellékelt árcédulát de addig is maradok azon az állásponton amit előbb kifejtettem.

  • correctman

    tag

    válasz Csapoati #120 üzenetére

    Nincs baj azzal hogy van egy szponzor aki reklámoz és ezzel támogatja az oldalt. A baj azzal van hogy ami másnál negatívum (magas ár pl) az ebben az esetben smafu és ajánlott termék. Lenne egy megoldás erre ami majdnem mindenhol bevett dolog. Ne a cikkíró döntse el a végén hogy ajánlott vagy sem hanem a látogató. Lehessen osztályozni rövid véleménnyel és akkor ki is van védve az hogy a cikkíró pártatlan vagy sem. Befut 500-1000 osztályzat és abból lehet látni már hogy mi az emberek általános véleménye az adott termékről.

  • correctman

    tag

    válasz zepont #204 üzenetére

    Megjelent az Ipad 2010 Áprilisában erre jött a válasz kicsit megkésve (nyilván váratlanul érte őket) 2011 Decemberében az első Note.
    Most biztos az lesz az első reakció hogy az nem is phablet de véleményem szerint ez csak játék a szavakkal és mérettel.
    Az érintő kijelzős telefonok első valamire is használható verzióját szerintem iphone-nak hívták és ezt másolta le a Samsung. Emlékszem szerint nagy viták mentek arról hogy mennyire hasonlítanak egymásra és erre a galaxy 2 még rá is tett egy lapáttal (az utolsó samu ami jól nézett ki).
    Szerintem az ujjlenyomat olvasót is kopizták nehogy lemaradjanak a nagy rivális mögött.
    Arra is felhívnám figyelmedet hogy jelen állás szerint nem az Apple meg Microsoft fizet dollár milliókat a Samsungnak szabadalom sértés miatt hanem fordítva.
    Végszónak annyit fel tudnék hozni kedvenc gyártód javára hogy a másolás a távol keleti kultúra szerves része. Pl nem tudom hogy tudtad-e de a 2. VH után Japán mérnökök százait küldte ki Amerikába tanulni azzal a céllal hogy jöjjenek rá hogy miért veszítették el a háborút. 25-30 év múlva a világ azon csodálkozott hogy mitől jobb egy japán motor/elektronika mint az amerikai vagy európai. Korea Kína ugyan ezt csinálja roppant sikeresen és ennek több nagyvállalat látta a kárát Motorola vagy Nokia.
    A piaci részesedést felhozni épp olyan komolytalan dolog mint ha én meg az Apple profitjával jönnék.
    Maradjunk annyiban hogy remek telefon akarom mondani phablet lett a Note 4 de hogy innovációs bomba lenne azt nem tudom elfogadni.

Új hozzászólás Aktív témák