Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz Parallaxis #36271 üzenetére

    Minden esetben továbítják sőt javasolják hogy rögtön oda vigyem megspórolok 2 napot amíg átviszik ,max begyűjtést csinálnak ennyi a szolgáltatás.
    Minden márkánál-Nokiánál,Samsungnál,Huawei-nél biztos velük már voltam kapcsolatban.
    Kijelzősérülések voltak önhibából-Samunál csak érdeklődés 1,5-éve használom semmi szervizes bajom vele.

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • amoledus

    aktív tag

    válasz Parallaxis #36271 üzenetére

    Annyira jo az amoled ,hogy az altalad sztarolt hulladek ipst meg a szerelmed apple is lecsereli az uj iphoneban ;) ha gondolod nezz be az iphone 5 forumokba mindenki panaszkodik a besargulo rossz latoszogu kijelzore.

    A hulye dumat hagyjuk,hogy iphonet vesznek a legtobben szurken pont,hogy nem mert felnek az icloud zarastol es magyarorszagon keves ember vesz draga telot egyben tnel meg mindent vihetsz reszletre ,a szervizunkbe bekerulo telok kb 80%a t-s....

    Annyira buta vagy ,hogy eloszor azt allitod telekomos szervizvezeto haverod van, aztan mar csak kis szerviz most meg mar csak atadas , hagyjuk tipikus....mar banom ,hogy lealltam veled vitazni mert csak a rosszindulatu frocsoges es hazugsag jon beloled , semmi baj ha szeretsz egy markat de hogy minden samsungos topikban hirdeted hogy van kb 8-9telefonod a samutol de mindegyik feleven belul elromlik es szervizelni kell az egy hatalmas hazugsag ha olyan szar lenne miert van allitasod szt csak note4-bol 3db meg s6 s7 stb ?miert nem applet veszel ha az olyan jo ? Kamus vagy nincs mit szepiteni,csak mashol csinald vagy kerdezz meg egy szervizt is mielott osztod a suket dumat, ,aminek meg magad is ellentmondasz

    Es igen az iphone 6 a leghulladekabb az osszes iphone kozul,kerdezz meg szervizeket mennyi i6ot javitanak....

    [ Szerkesztve ]

    #ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

Új hozzászólás Aktív témák