Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimond G

    senior tag

    válasz Anybody #583 üzenetére

    Még egy Xiaomi-s, aki vált A71-re!
    A kamera az ami nekem a legjobb (ezen a szinten).
    Az aksi nekem jó, simán kibírja a két napot az én használatommal! Ez persze user függő! A szupergyors töltés csak a töltőjével szavatolt!
    Az amoled kijelző gyönyörű és a kamerasziget helyett jó hogy csak egy pötty van!
    Adatkommunikáció jó, a rendszer is! Frissítések jönnek, de ez attól is függ, hogy honnan van a teló és így milyen rom van rajta!

    Tokok vannak rá, üvegfóliát viszont elég nehézkes beszerezni pl olyat ami kiér a széléig és nem zavarja az ujjlenyomatolvasót. Fólia nélkül tökéletes, amúgy! De kinek mi a tapasztalata!
    Én nem panaszkodom...nincs fólia rajta! A tok viszont olyan (épp ma vettem) ami kicsit vastagabb és nincs egy síkban sem a kijelzővel, sem a hátuljával. Így a kamerasziget is védve van meg a kijelző is! Kijelzővel lefele is végig húzhatnám a telót az asztalon, csak a tok sérülne! Persze eséstől nem véd, de itt el lehet dönteni ki mit szeretne, mi a fontosabb neki!

    Játék futtatás terén nem vagyok otthon, de a tesztek, amik YueTube-on fent vannak, azok szerint minden elfut vele! Hála az erősebb cuccnak ami benne van!

    Nekem külön öröm az SD foglalat amit elég jól lehet felduzzasztani, akár 512GB-ig. A tárhelykezelés is tetszik. Nem dobál fel mindent amit ideoda mozgattál, letöltöttél, mint a Xiaomi, hanem a tárhelylista fogad, majd eldöntöd hol keresed a tartalmakat! De ez is user függő!

    Sok(k) mobilom volt, a középkategóriától a felsőkategóriáig! Mostanra a kísérletező énem is lehiggadt és mivel szeretek fotózni, majd azt szerkeszteni akár és visszanézni egy szép kijelzőn, ez eddig a megfizethető legjobb számomra!
    Ez persze az én véleményem!

  • vamosip

    tag

    válasz Anybody #583 üzenetére

    Szia!

    Én pont Mi 8-ról váltottam. Azzal sem volt bajom, csak nem volt mire lecserélni ebben az árkategóriában, húgom pedig pont kapott egy A70-et, így megtetszett a rendszer. Plusz ragaszkodtam az amoledhez és nem akartam ívelt kijelzőt sem. Plusz ingyen volt :DDD

    Akkuidő szuper, kamera szerintem egész jó, kamerasziget nem hiányzik, ez sokkal szebb. Egyedül az ujjlenyomat olvasó nem a leggyorsabb/pontosabb, de ki lehet bírni.

Új hozzászólás Aktív témák