Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wyll358

    tag

    válasz Slack #8 üzenetére

    Engem ugyan nem zavar, ha valaki egy egyszerű mondatot sem képes helyesen értelmezni, aztán mikor erre felhívják a figyelmét elkezd hisztizni, mint egy óvodás... :D
    Láthatóan még most is azzal vagy elfoglalva, hogy megpróbáld jól megmondani a frankót, bármiféle mögöttes tartalom nélkül, valami vad önigazolás szellemének nevében... végül is egészségedre, viszont erre inkább a nagyon művelt fb csoportokban szoktak vevők lenni, bár ahogy kifejezték már jó páran az aggodalmukat mostanában, egyre inkább kezd a lapcsaládra is beszivárogni.
    Még egyszer, a dolog arról szól, hogy valaki csinál valamit, a példa kedvéért mondjuk fejleszt egy weboldalt, megkérdezik, hogy hé te tényleg fejlesztesz weboldalt, aha, tényleg tervezünk ilyet. Erre random emberek leírják, hogy hát fingjuk nincs mire lesz jó az a weboldal, aztán ebből valaki meg levonja a következtetést, hogy akkor semmi értelme. Erre a logikára egyeseknél könnyen wtf állásba tud billenni az a bizonyos méter... :)
    De akár tovább mehetnénk tuti ördög műve, hiszen nekem fingom nincs semmiről, szóval pedofil videókat fognak rajta biztos streamelni, oh te jó ég killkilldie, azonnal alkossunk véleményt fantazmagóriák alapján, attól biztos nagyon okosnak és viccesnek fogunk tűnni (bizonyos körökben mondjuk valóban).
    Mondjuk már ezzel és az előzővel is túlzásba estem és az úgyis legyőznek a rutinjukkal területre tévedtem (sajnos önszántamból), így inkább csak tolok egy néma viszlátot... :B

Új hozzászólás Aktív témák