Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Hááát, nem tudom. AMD-nél én most a VGAval állok hadilábon, tekintve, hogy egy év után ismét sikerült elrontani az R380 driverét és fagynak tőle a játékok... Így hiába szeretem a FreeSync-et, a következő kártyám már biztosan nem AMD lesz.

    Amúgy meg hosszú éveken át hitegettek az embereket a különböző baromságaikkal, nem csoda, ha senki nem hisz nekik. Az univerzális és tartós platform a múltban is előjött már emlékeim szerint, én gyakorlatilag mégis új alaplapot kényszerültem venni amikor processzort akartam cserélni néhány év múlva. Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy csapásra olcsóbb és jobb processzorokat adna ki, mint a konkurencia, de ne legyen igazam.

    Mindenesetre ha úgy adódik, akkor idén még frissítek egy i7-6xxx-re és mire az elavul, addigra már bőven kijön Ryzen és a többi csoda is az AMDtől és maximum platformváltás lesz. :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz lezso6 #239 üzenetére

    Irónia, mi az, egy tablet? ;]

    @all: Ez egyébként tényleg szükséges minden hardver hír alá? Legyen az bármilyen márka, bármilyen gyártója. Tegye fel az a kezét, akit pisztollyal kényszerítettek arra, hogy A vagy B hardvert vegye meg. Attól, hogy neked A van, miért kell a B-t utálni? Vehetted volna B-t is, szabad a választás. Az már csak hab a tortán, hogy páran olyan távolságokba mutató kimutatásokat vázolnak, amiről szerintem a mai világban még a legnagyobb cégek sem mernek álmodni. Mindezt egy bemutató alapján, független tesztek nélkül...

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák