Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz Nimda #199 üzenetére

    Nem kell félre érteni mivel nekem van én tudom jól miről beszélek de nem fejtettem ki érthetően az lehet.

    Tuningolni kell mindenképpen mert ha alapon hagyod shuttering van. Szóval aki nem tud vagy nem is ért hozzá csak pl:kap egy ilyet aputól és azt gondolja mehet is a játék annak gondjai lesznek.

    Valamint olcsó alaplappal ami nem tunning barát azzal megint csak bajba lesz a vevő.

    Most tesztelgetem pub-g szintű fornite multyhoz tuninggal egész jól megy.
    De inkább a igp kell mindenképpen OC-zni vagy legalább is fixre rakni.
    A cpu-t lockolni hogy ne turbózzon mert csak fölöslegesen melegedik.
    Valamint gyárihűtő van még csak így nem könnyű a helyzetem.
    De a lényeg tuningolni kell különben laggol mint a szemét próbáltam már mindent ez az egyetlen megoldás.

    1060-ról váltás meg más téma az saját indokból van és nyílván nem gondoltam hogy egy szinten fogok vele játszani low vs High már alapból viszont mind2 kettő megoldható laggolás nélkül az egy normális játékmenet.
    régi intelt cserélni akartam mindenképpen szóval platformváltáshoz jó megoldás hogy a régi áráből egy újat vettem és még pénzem is maradt bőven. Fejleszteni fogom gondolhatjátok csak jöjjön az új gtx 2xxx normális áron annak meg örülök hogy eladtam arany áron a vga-t 100at nem ér szerintem. (1060/3GB)

    [ Szerkesztve ]

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák