Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whiteman0524

    aktív tag

    válasz Narasim #1 üzenetére

    Az EU-nak a liberalizmus az alapelve. Biztos ők is észrevették hogy az IE csak feltartja az egész webnek a fejlődését, miközben sokkal jobb megoldások is léteznek. A másik dolog meg az hogy ki akar a gépén IE-t használni ha van FF, Chrome, stb? Hát nem sokan.

    #39 - Igen lehet váltani, csak ezzel a gond, hogy a userek nagyon nagy részének fogalma sincs hogy hogyan kell törölni, vagy felrakni egy új programot.

    [ Szerkesztve ]

  • bteebi

    veterán

    válasz Narasim #1 üzenetére

    Sok igazság van abban, amit mondasz. Ugyanakkor én nem sajnálnám a Microsoftot se. Kötelezte valamire az EU, amit szándékosan nem csinált meg - nem véletlen hibáról van szó, ezt mindenki tudja. Valószínűleg a büntetéssel együtt is jócskán pozitív lesz a mérlegük az IE terjesztése miatt. Én sokkal testreszabhatóbbá tetetném a Windows installokat, hogy ne kelljen minden sza "rossz" MS-programot eleve installálnom, amiket aztán törölni se lehet. Hadd döntsem el én, hogy merre szeretnék ma menni :).

    Mondjuk az is pofátlanság, hogy miért csak 1,5 év után indult a vizsgálat: nyilván azért, hogy nagyobb összegre lehessen megbüntetni őket, ami viszont megint csak undorító. Ráadásul ki kapja majd azt a rengeteg pénzt? Hát nem a felhasználók, az is biztos. Viszont ha nem a károsultak kapják, akkor meg kik és mire költik el? :U

    Fél év alatt szerintem nagyon bőven illett volna megtörténnie a tökéletes átállásnak, és akkor már nagyon gáláns voltam. Kicsit sarkított, de szemléletes példa: ha kiderül egy új személyautó-típusról, hogy szériahibás a fékje, akkor mit csinálnak? Szépen lassan kijönnek a javított változattal, de azért a beragadt raktárkészletet még stikában eladják? Nem, (névlegesen) azonnal visszahívják az összes "hibás terméket" és kicserélik, vagy legalábbis kijavítják a hibát. Itt is azt kellett volna csinálni, az viszont nem tart se másfél, se fél évig...

    #66: Biztos, hogy az EU is jócskán megéri a pénzét (sajnos), de azért Amérikától csak tán nem rosszabb... :)

    #67: Azért ne említsük egy kalap alatt az összes politikust és kormányt se, mert hidd el, hogy nagy különbség van pl. egy finn, új-zélandi, és egy magyar, orosz, ukrán, tetszőleges afrikai (meg a világ majdnem bármely tetszőleges) ország kormánya között...

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • VIC20

    őstag

    válasz Narasim #1 üzenetére

    "ez arra jó, hogy rekordmennyiségű pénzt szedjenek be a microsoft-tól büntetés jogcímén."

    Szedjenek csak!

    Olvasom itt az első ötven hozzászólást: sírni támad kedvem! Mennyi önjelölt jogász...!
    Nem az a baj, hogy nem jogász az ember, de hogy még ennyi természetes, istenadta jogérzés se szorult az beléje, afféle józan paraszti ész, de semmi...
    Csak a "rohaggyonmegazeu"!
    Hajrá!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák