Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Hopkins95 #58 üzenetére

    Nem teljesen értem a negatív hozzáállást. 160-ért nem használt piacos jobb alternatívát tudtok mondani? Komolyan kérdezem mert a korosnak számító 3-at cserélném... de újabb 4 évre vennék értelmes dolgot.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz #16514048 #109 üzenetére

    Azt lehet tudni, hogy ez milyen valós helyzetben hátrány/előny? Vagy egyáltalán ez hogy jön ki?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz bollokcs80 #116 üzenetére

    Ez csak hands-on... Teszt később jön. :DD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Köszi mindenkinek aki reagált a tegnapi kérdésemre. :R

    Azért elég érdekes ki mi alapján ír véleményt a fórumra... Szerintem nem jó és félrevezető ha valaki a szubjektív igényei alapján ír olyan hozzászólásokat, ami objektív értékelésként hat. Pl "Semmi újdonság nincs benne" vagy "kár figyelmet pazarolni rá"
    (Egy mid-range készüléktől milyen újdonságot várunk? 2007-óta minden telefon úgy néz ki mint egy fél pakli kártya amin átgurult egy vonat...a különbség, hogy mikor hová pakolnak néhány mm-t. :)) )

    Ha jól látom akkor van egy package, aminek van egy ára. Ha megpróbáljuk házon belül elhelyezni akkor a 8 Pro-hoz képest kevesebb mint 50%-a árban. De képességek terén is kevesebb mint a fele? A speci alaján nagyon nem... Ha a sima 8-hoz nézzük akkor sem tűnik annyival elmaradottabbnak mint amennyivel olcsóbb.
    Nézzük milyen területen vettek el a flagship modelljeikhez képest:
    - kijelző
    - SoC
    - storage sebesség
    - kamera rendszer
    - USB verzió
    - (ha jól láttam a wifi 6 sem supported)

    Jól látszik, hogy csippentettek kicsit mindenhonnan... Az a kérdés, hogy mennyit befolyásol ez a mindennapi használatban. Szerintem semmit.
    - A kijelzőt max teszt erejéig vizsgálgatja mindenki nagyítóval...aztán a hétköznapokban amúgy is csak lenézzük róla a betűket...
    - A SoC mire kevés? Mi az amire ez a 765G nem elég? Ha valaki telón akar gamerkedni akkor ugyanaz a recept mint PC vagy laptop vonalon. Nem ezt a terméket keresi az illető... -
    - A UFS 3.x verziót indokolja-e olyan felhasználás ami telefonon előfordul a való életben és kevés hozzá a 2.1?! Még nem mondott ilyet nekem a Google sem. De én se tudtam kitalálni... Valaki segítsen.
    - USB verzió. Ezt érzem jogosnak, mert ha backup kellene gyorsan, akkor itt érezhető a visszalépés. Végre érezzük a kompromisszumot, hogy nem csúcskészüléket vettünk.
    - Drága telóval is lehet rossz képet lőni...nem kell hozzá nagy tehetség. :DDD
    A 90%-ban készült képekhez meg simán jó ez. Akinek 3 vagy 3T van még mindig esetleg 5... és eddig elégedett volt a képekkel, az akkor mit fog most gondolni? Még mindig ott tartunk, hogy előkapom a telót, aztán lövök egy képet a lehetőségekhez mérten... Aki ennél többet akar az szépen belenyúl a zsebébe... aztán vagy van benne peták, vagy nincs.
    - Azt látom, hogy van egy stabil jó software a telón ami 2+1 évig kap frissítést valamilyen formában. Legalábbis az ígéret megvan. OP 3-ra én megkaptam amit lehetett. Teljesen pozitív a kép.

    Nem nagyon értem azt a képzavart, hogy miért fontosabb a csúcs Snapdragon mint a rendes support? Az erősebb SoC kijavítja a bugokat? Ad új feature-t? Frissíti az android verziót? Javítson ki bárki ha tévedek, de szerintem nem...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz <Adamsky> #214 üzenetére

    Várj, segítek: Lelki rokona! Nem testi! :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz <Adamsky> #217 üzenetére

    Az elmúlt 3 évben én nem láttam értelmes kompakt telót kijönni...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz mgy #258 üzenetére

    :C Ez jó volt...

    Engem valami fotó szerűség érdekelne... 1 olyan ami jó fényviszonyok mellett de nem a napsütés közepén, meg egy szürkületi...
    Elég negatívan nyilvánultak meg a kamerával kapcsolatban, főleg prekoncepciók alapján. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire tippeltek jól.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák