Új hozzászólás Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    Tegnap én is megrendeltem egy Note 10-et, a 64GB változatot.
    Sokat vacilláltam, hogy melyik telefonra cseréljem a Note 7-et, két feltételem volt:
    - AMOLED kijelző, ha már végre a középkategóriában is megjelent, az IPS LCD-hez képest számomra sokkal szimpatikusabb
    - dual sim + dedikált kártyahely, mert nem szinkronizálok felhőbe, és biztonsági mentéseket sokkal egyszerűbben csinálok SD kártyával, mint USB kábelen keresztül
    - Snapdragon chipset a nagyobb kompatibilitás miatt (GCam, root, open source rendszerek, pl. LineageOS)

    S mint kiderült ezeknek a feltételeknek elég kevés 2021-es telefon felel meg (nagyjából a Note 10 széria, meg 1-2 egyéb kínai gyártó).
    A Note 10 és 10 Pro között gondolkoztam sokat, előbbiből sok helyen inkább 128GB-s van, utóbbiból viszont van 64GB is, ami nekem elég. Végül az Alzán találtam Note 10 64GB változatot, így a sima és Pro változat között (mindkettő 64GB) volt ~100€ különbség. Ebbe belefért egy Mi True Wireless Earbuds Basic 2 headset (túl sokat nem várok tőle, de legalább vezeték nélküli), meg egy Amazfit GTS 2 Mini óra, ez egy Amazfit Bip-et fog váltani.

    Elvileg pénteken megérkezik, majd írok beszámolót, ha valakit érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák