Új hozzászólás Aktív témák

  • sebai

    csendes tag

    válasz Bl.Gyo. #3547 üzenetére

    50k-ért vettem 10 napja Jofogas-on
    akkor ez volt a legolcsobb GT Master
    nem szoktam legolcsóbb ajánlatokkal foglalkozni, de most 2. telefonnak vettem ezt, ezért kicsit "lejjebb adtam"
    összesen 100 km -t autóztam érte
    eladó állította h minden szép és jó vele, csak kisebb karcok vannak :)
    aztán amikor találkoztunk és megnéztem akkor persze jött a turpisság, íme:


    de végül mégis megvettem, igen tudom a többség valszeg nem vette volna meg :)

    a karcok meg a 3. képen a kis repedés nem is érdekel, de az első és második képen látható felfeszítési kísérlet már kevésbé "megnyugtató"

    kérdeztem mi ez ? asszongya a kedves eladő ő nem tudja :), már akkor rajta volt amikor újonnan rendelte és kihozta a futár :)
    nyilván :)

    amúgy a "vicc" az h közben az előlap karcmentes, foliázva volt, a hátlapon is csak a szokásos tokk alatti piszok miatti kisebb karcok vannak

    de azér tegyszer sikerült csak úgy a sarkára ejtenie h repedjen egy picit
    meg hát franc tudja miért akarta "kinyitni", egyelőre még - naív módon - bízom benne h csak kiváncsiságból :)

    aztán majd ha már használom egy ideje akkor lehet kiderül még valami turpisság, ígérem megírom majd, de lekopogom - ezektől a nevezzük "szépséghibáktól" eltekintve - minden rendben van rajta egyelőre, az aksiját sem érzem "elpusztítottnak"

    amúgy főhősünk árult még egyet, egy fehéret, állítóllag az asszonyét, ugyanennyiért, azt egy nappal hamarabb vitték el
    de most néztem, megint hirdeti, ezek szerint visszavitték :)
    most már beleírta a hirdetésbe h cserés volt a kijelző, ezt az első körben "elfelejtette"
    ja és most már csak 40k-ért árulja a lelkem :)

    viszatérve az enyémre:
    13 hónapja volt aktiválva, gyártva pedig 2021 09 27-én
    valszeg akkor sokat gyártottak mert rémlik h itt a fórumon is már írt be valaki h aznapi gyártás a készüléke

Új hozzászólás Aktív témák